Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

"Činit lidi krásnější a šťastnější"

14.11.2013

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Dagmar Kacerovou

Věděli jste, že průkopnicemi kosmetiky GERnétic v Čechách jsou dvě dámy z Vyškova? Vypravili jsme se za jednou z nich kosmetičkou paní Dagmar Kacerovou. Setkání s ní bylo natolik silné, že jsme z její energie čerpali ještě další hodiny. Tato usměvavá šarmantní dáma, pro kterou se profese kosmetičky stala posláním, ví jak udělat lidi šťastné.
news photo
Jak jste se stala kosmetičkou? Každý z nás od dětství k něčemu inklinuje. A to „něco“ byl u mě vztah k přírodě a bylinkám. Od babičky jsem měla staré herbáře, ve kterých jsem si neustále četla o účincích bylinek. Vzhledem k tomu, že jsem žila v blízkosti lesů a luk, bylinky jsem sbírala, sušila a používala nejen k přípravě odvaru na pití, ale i k péči o pokožku a vlasy. Tam někde pramenil budoucí základ mojí dnešní profese. Později tento zájem vyústil i ve studium aromaterapie a homeopatie.

A vaše první setkání s kosmetikou GERnétic? Psal se rok 1993. Po revoluci se do  České republiky dostaly kosmetické značky, jejichž přípravky obsahovaly výtažky z rostlin. Začala jsem se věnovat jejich prodeji. Díky zisku, který z toho plynul, jsem si pořídila kosmetický salon a získala certifikát, který mně umožnil pracovat jako kosmetička. Hledala jsem profesionální kosmetiku, se kterou bych nabízela nadstandardní ošetření. A pak přišlo něco, co bych nazvala „žádná setkání nejsou náhodná“. Byla jsem pozvána na prezentační akci kosmetiky GERnétic.  Tenkrát to byl naprosto neznámý pojem. Ukázka spočívala v ošetření poprsí, které se v tehdejší době u nás nikde neposkytovalo. Výsledek ošetření mě velice nadchnul. Objednala jsem si základní přípravky na péči o obličej a postupně začala pronikat do tajů a filozofie této značky. Dnes využívám celý sortiment, který firma GERnétic nabízí, a poskytuji péči nejen o obličej, ale i o celé tělo. Díky školením ve Francii, České republice, Slovensku a Portugalsku jsem začala chápat princip a účinnost těchto výjimečných přípravků.

Využíváte kompletní nabídku přípravků GERnétic? Ano, znám dokonale všechny přípravky a vím, co od nich mohu očekávat. Používám je podle ročního období. Jiná ošetření dělám v zimě, jiná v létě. Mám ráda všechny přípravky, ale musí být cíleně použité na daný problém. Pokud mám některý z nich upřednostnit, tak to bude krém  Cytobi. Je to přípravek, který hodně umí, je mastnějšího charakteru, ale ve správném dávkování velmi dobře vstřebatelný. Z tělových přípravků bych vyzdvihla přípravky ošetřující cévní systém.  Při aplikaci přípravků využívám spojení magnetismu klientky, mých rukou a přípravků, které nanáším.

Co vám na kosmetice GERnétic učarovalo? Její nadčasovost. Lékaři mají v dnešní době moderní léky. Myslím si, že my kosmetičky máme velmi moderní kosmetiku.

A jaké jsou vaše klientky? Velmi náročné a já se snažím maximálně plnit jejich přání. Jsou mi věrné 20 let. Některé z nich již dosáhly věku 50+. Mají odrostlé děti, a přesto chtějí dobře vypadat. Navíc jsou ochotné do sebe investovat. Nedám na ně dopustit. Co oceňují na kosmetice GERnétic? Jednoznačně její účinnost a výsledek. A to nejen externí, ale i interní. A pocity po ošetření? To si musí každý vyzkoušet sám.

A co tedy pro vás znamená GERnétic? Je to symbol něčeho, co mě přivedlo k tomu, abych mohla činit lidi nejen krásnější, ale i zdravější a šťastnější. A to je smyslem a cílem mé profese.

Děkujeme za rozhovor.

»zpět do archivu novinek