Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Crème GG - Rozjasňující krém s optickou korekcí

01.09.2016

Horká podzimní novinka roku 2016 Zdokonalující a rozjasňující péče o obličej je zaměřená především na půvabný vzhled a krásu. Již první tahy krému Crème GG vás překvapí svými účinky a přesvědčí vás, že se tento krém musí stát vaším denním přítelem.
news photo
Crème GG poskytuje i základní ochranu proti UV záření. Používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní a je vhodný pro všechny typy pleti.

Crème GG působí na pokožce na dvou úrovních:

  • Na povrchu pokožky se díky mikrokapslím uvolní barevné mikropigmenty, které se přizpůsobí každému typu pokožky. Pleť okamžitě barevně sjednotí a skryjí drobné nedokonalosti. Mikrokuličky soft focus rozptylují světlo a rozostří kontury vrásek. Pokožka ihned působí hebkým a napudrovaným dojmem.
  • Účinné látky (výtažky z rostlin, ušlechtilých olejů, řasy Chlorella, soji) stimulují kvalitní buněčný růst a vyživují buňky, působí proti únavě, peptidový komplex dodává pleti požadovanou energii. Pokožka je svěží a napjatá.
Krém GG se výborně roztírá, jemné zbarvení se přizpůsobí všem pigmentovým profilům a dodá pokožce zcela přirozený vzhled. Jemná parfemace činí z krému přípravek, který ocení i ta nejnáročnější žena. Praktické balení v tubě 30 ml je ideální do každé kosmetické taštičky. Crème GG můžete objednávat u vaší kosmetičky GERnétic. Můžete využít také novou službu „On-line sklad GERnétic“, kdy můžete produkty objednávat on-line a přijdou Vám poštou až domů. Informujte se u Vaší kosmetičky GERnétic nebo na tel.: +420/235 325 659 a GSM: +420/602 501 191.

»zpět do archivu novinek