Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Čtěte nové vydání časopisu BON JOUR

04.06.2018

news photo

Ráno se probudit, cítit se šťastná, spokojená a krásná, mít plno energie a vitality… to si jistě přejeme každá. Nic však není v životě jen tak. Proto, abychom se cítily dobře „ve vlastní kůži“ je potřeba něco udělat. J Připravili jsme pro vás rady a doporučení, co pro sebe můžete udělat a jaké jsou doteky kosmetiky GERnétic v salonní i domácí péči.

GERnétic nejsou jen přípravky, je to životní filozofie, která vás může provázet na každém kroku od ranních proměn krásy až po ulehnutí ke spánku. Abyste se cítily lépe.

V novém vydání časopisu Bon Jour se dozvíte, jak probíhá diagnostika pleti v salonu, zda může mít povaha člověka vliv i na vizáž, nebo že zdravé stravování je cestou k lepší náladě.

Nechybí ani poradna šéfkosmetičky GERnétic Aleny Kimlové na téma „jak napravit škody po neopatrném vymačkávání“ a poradna dermatoložky MUDr. Aleny Pčolové „jaké jsou nejčastější infekce na obličeji“.

Od genetičky RNDr. Lucie Benešové, Ph.D. se dozvíte „co ukrývá vaše DNA“ (str. 32+33) www.umeniDNA.cz  Doporučujeme si přečíst rozhovor s bloggerkou Kateřinou (str. 10) http://intuitivediary.com/ a bloggerkou Petrou (str. 11) http://www.justbeyourself.cz/. Obě s kosmetikou GERnétic spolupracují a moc hezky nám pomáhají šířit filozofii této jedinečné značky široké veřejnosti.

Kosmetika GERnétic podporuje vzdělávání dětí z pěstounských rodin. Pro letošní rok jsme ve spolupráci s Nadačním fondem Rozum a Cit připravili charitativní projekt „Aby krása duše mohla rozkvést“. Děkujeme všem, kteří na projekt přispějí a pomohou tak třem dívkám z pěstounské rodiny Markových (str. 34).

V Bon Jour opět nechybí křížovka a také soutěže o ceny připravené ve spolupráci s Genomac výzkumným ústavem (str. 32+33) a kytkožroutkou RNDr. Janou Vlkovou (str. 36) www.kytkykjidlu.cz

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Andrea Trčková a tým GERnétic

»zpět do archivu novinek