Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Facebooková soutěž o Crème GG

16.05.2018

news photo

Zapojte se do naší Facebookové soutěže o rozjasňující krém s optickou korekcí Crème GG, jedinečný přípravek pro závěrečnou péči od kosmetiky GERnétic.

Sledujte náš Facebookový profil, kde v průběhu trvání soutěže (od 17. 5. do 14. 6. 2018) umístíme celkem 8 různých bylinek/rostlin, a to jednotlivě formou fotografie a textu pod nadpisem „Bylinky v kosmetice GERnétic II“ (hashtag: #BylinkyVKosmeticeGernetic). Fotografie a text slouží jako nápověda ke správnému určení dané bylinky. Každý týden zveřejníme maximálně 2 bylinky/rostliny. Podmínkou zařazení do soutěže je správné určení českého botanického názvu všech 8 bylinek/rostlin.

Výhercem se stanou 3 soutěžící, kteří jako první zašlou na email: info@gernetic.cz správné názvy všech 8 bylinek/rostlin, očíslovaných v pořadí, ve kterém byly umístěny na Facebookovém profilu pořadatele. Výherci obdrží cenu: rozjasňující krém s optickou korekcí Crème GG 30 ml od kosmetiky GERnétic.

Za připravené texty k bylinkám děkujeme Zuzaně Bělíkové, kosmetičce a školitelce Kosmetického studia GERnétic (www.StudioGernetic.cz), která také vede odbornou kosmetickou poradnu.

Podmínky soutěže

 

Soutěž končí 14. 6. 2018 v 16:00 hod. a vítěze oznámíme do 21. 6. 2018.

HODNĚ ŠTĚSTÍ

Tým GERnétic

»zpět do archivu novinek