Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Jak neztratit glanc... zamyšlení Světlany Nejedlé, odborné kosmetičky GERnétic

22.03.2021

news photo

Jedna moje kamarádka nazvala období, ve kterém se nyní nacházíme, bezčasím. Jiná zase řekla, že si tento podivný rok odečte, jako by nebyl, tím pádem bude navždy o rok mladší. Což mi přijde jako dobrý recept, jak zpomalit stárnutí. Ale bohužel jen tímto způsobem si „věčné mládí“ nezajistíme. Je potřeba přidat ještě několik dalších kroků, které nám pomohou vypadat, chovat se a myslet mladistvě.

V současné době mnoho z nás pracuje z domova, takže upouštíme od zažitých rituálů. Příliš nepřemýšlíme nad tím, co si oblečeme, neřešíme líčení, účes, doplňky. Chybí nám motivace. Je jasné, že při HO, online výuce, vaření pro celou rodinu asi nebudeme pobíhat po bytě v lodičkách a kostýmku, ale… Ale i tak můžeme být upravené. Pozvedne nám to sebevědomí, bude nám veseleji. A velmi důležitá je pravidelná péče o pleť. Nemáme nyní možnost navštěvovat svoji oblíbenou kosmetičku, nechat se hýčkat a relaxovat. Ale malé „kosmetikování“ si můžeme užít i doma. Je dobré najít si chvilku na pravidelné čištění pleti, nanesení oblíbeného krému, masky. Naši péči si zaslouží nejen obličej, ale také krk, dekolt, ruce... celé tělo. Když se naučíme zastavit a příjemně relaxovat, budeme lépe zvládat všechny úkoly a starosti. Budeme se lépe cítit ve vlastní kůži. To by měla být naše motivace. Je to cesta ke zdraví a zpomalení stárnutí.

Odborné Gerneticienne a tým GERnétic jsme připraveni poradit a poslat Vám oblíbené přípravky až domů. Informace jak zakoupit kosmetiku GERnétic naleznete na: https://www.gernetic.cz/koupit-produkty

www.StudioGernetic.cz

 

»zpět do archivu novinek