Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

„Jsem hrdá, jak jsme vše zvládli“, říká Ing. Andrea Trčková v rozhovoru pro časopis KOSMETIKA&Wellness

01.06.2020

news photo

„Jsem hrdá, jak jsme vše zvládli“ říká Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka zastoupení značky GERnétic pro ČR a SR v rozhovoru pro časopis KOSMETIKA&Wellness k situaci v době karantény.

Citujeme některé z myšlenek, které charakterizují výjimečnost značky GERnétic a nadstandardní spolupráci s kosmetickými salony:

  • Jsme na trhu již 24 let a spolupracující kosmetičky pro nás znamenají hodně.
  • Pro naše Gerneticienne jsme připravili inspirace, jak postupovat při péči v salonech a nazvali jsme tyto kroky Restartujeme naše salony srdcem i rozumem.
  • I když jsme v porovnání s velkými společnostmi malí, dokážeme velké věci.
  • Je to díky promyšlenému strategickému přístupu, plánování, velkému nasazení.
  • Patříme do rodiny Gerneticienne a naše nadšení přenášíme i na spolupracující kosmetičky.
  • Pro náš odlišný, velmi vstřícný, flexibilní a přátelský přístup s námi spolupracují. 

Celý rozhovor o krocích, které podniklo vedení kosmetiky GERnétic CZ/SK v době pandemie, si můžete přečíst v tištěném časopise KOSMETIKA&Wellness (květen/červen 2020), v online verzi na https://kosmetika-wellness.cz/jsem-hrda-jak-jsme-vse-zvladli/ nebo v rubrice GERnétic v médiích.

Reference

Nejprve bych Vám a celému týmu chtěla poděkovat za podporu ve složité situaci, ve které jsme se ocitli. Videokonference byla skvělá volba, milé jsou i dárečky a slevy dle kategorií. Jo a zástěra je naprosto krásná... Ještě jednou moc děkuji. Dana Vozábová, odb. kosmetička, Partnerský salon GERnétic, Újezd u Přelouče 

Více o GERnétic: www.gernetic.cz a www.StudioGernetic.cz

»zpět do archivu novinek