Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Katalog kosmetiky GERnétic 2021

10.02.2021

news photo
Známé rčení říká, že: „Žena má ve dvaceti tvář, jakou jí nadělila příroda, ve třiceti takovou, jaký žije život a v padesáti, jakou si zaslouží“.

Jsem rád a chci poděkovat všem našim klientkám a klientům, více než dvěma tisícům proškolených kosmetiček, celému mému týmu, který se o GERnétic v Česku a na Slovensku stará, i Laboratořím GERnétic ve Francii za to, že můžeme prostřednictvím našich výjimečných produktů ovlivňovat nejen vzhled tváře a těla, ale i zdraví našich klientek a klientů, a zároveň toto rčení popírat.

Myslím si totiž, že každý má pokožku takovou, jak o ni a zároveň o sebe celého pečuje. Kdo se cítí dobře ve své kůži, je spokojenější a zdravější. Je to jen o vnímání svého těla a nastavení v hlavě.

Mějte se rádi a starejte se o sebe, vrátí se Vám to.

Mgr. Ladislav Kavan
již 25 let majitel výhradního zastoupení GERnétic pro český a slovenský trh


Katalog 2021 obsahuje produktové řady francouzské kosmetiky GERnétic pro domácí péči o obličej, poprsí a tělo. Nově byla přidána kapitola o top aktivních látkách v přípravcích GERnétic. U produktů jsou uvedeny doporučené maloobchodní ceny vč. DPH. Odhalte s námi tajemství krásy a zdraví z 200 bylin a 15 druhů řas. Vyzkoušejte jedinečné doteky GERnétic v domácí i salonní péči.

Katalog je k dispozici v tištěné verzi a také v on-line verzi na issuu 

Žádejte katalog u vašich kosmetiček v kosmetických salonech GERnétic.

»zpět do archivu novinek