Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Katalogy GERnétic 2016 právě v nabídce

11.01.2016

Připravili jsme pro vás a vaše klientky krásný nový KATALOG „Tajemství krásy a zdraví s francouzskou kosmetikou GERnétic“. Obsahuje přehled kompletního sortimentu kosmetiky GERnétic včetně doporučených cen pro zákaznice platných od 1. února 2016. Vyslyšeli jsme vaše připomínky a zmenšili jsme jej na formát A5, takže se pohodlně vejde do každé kabelky.
news photo
Katalog obsahuje:
  • Přehled kompletního sortimentu.
  • Ceny produktů.
  • Tipy na ošetření.
  • Odpovědi na nejčastější dotazy klientek.

Online si můžete katalog prohlédnout na: http://issuu.com/gernetic/docs/katalog_gernetic_2016

Věnujte katalog jak nové klientce, tak i vaší stávající a při té příležitosti jim popište a vysvětlete jaké všechny přípravky si mohou na domácí použití zakoupit. Základní cena je 80 Kč/3,20 Eur. Katalog objednávejte telefonicky na 235 325 659 nebo +420 602 501 191, emailem na hana.marikova(at)gernetic.cz anebo v našem internetovém objednávkovém formuláři.

Katalog je doplněn básněmi paní Evy Brixi-Šimkové. Ty vyjadřují ženskost, něhu a krásu, stejně jako celý GERnétic.

Autorka básní Eva Brixi-Šimková o svých básních napsala:

Jsou to střípky všedního dne, které zvoní svým štěstím, rozvíjejí a umocňují zážitky a představy, svár citu a rozumu, z něhož neplyne žádné východisko. Je to můj svět drobností a detailů, do něhož občas nechám nahlédnout i ostatní. Tím, že mnozí rozumí, se ke mně dostává zpětná vazba s poselstvím, že vlastně všichni prožíváme totéž, ale jinak si to uvědomujeme a jinak to pojmenováváme. A v tom je velká síla sounáležitosti a příležitost se vyrovnat s tím, co nám zdánlivě ubližuje nebo přináší nezkrotné množství energie, radosti či smutku. Verše jsou nespoutané emoce, které se hádají s racionálním úsudkem a nikdy se s ním neshodnou, protože to nejde. Touha po důstojném vztahu ženy a muže, po opětování citu, který ženy dávají nad rámec mužského chápání. Vášeň pro okamžik dne, v němž se odehrává vše, co k nám patří. Obdiv k české krajině nádherných tvarů, čerpání z provokací přírody, jež nabízí radosti ve dne i v noci, stačí se jen dívat.

Na ukázku jsme pro Vás vybrali z katalogu jednu báseň:

Jaro na počkání
Slunce mi dalo
Kousek země mezi prsty
Přivoním k mrakům
Fouknu do listů v kalendáři
Zeptám se
Jak se ti daří
Projdu se parkem
Nesednu k baru
Zasadím kytku
Požehnám trávě
Zavolám jaru
Protože
Slunce mi dalo
Zas nové ráno
A něco z tebe k tomu

»zpět do archivu novinek