Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Letní akce - nožky, ručky jako víla

21.06.2018

Léto je v plném proudu.  Užíváme si dovolenkových dnů, radujeme se z dlouhých letních večerů, sluníčka, tepla, duše je odpočatá, bronzově opálená pokožka podtrhuje naši krásu. Není třeba používat mnoho líčidel, a přesto obličej vypadá půvabně.

news photo

NOŽKY

Ale co naše nohy? Tu nás nesou na koupaliště, tu běží bosé v trávě či v písku na pláži, tu šlapou po horách v těsné uzavřené obuvi, jindy se zase brodí zaprášenou a rozpálenou ulicí. Mnohdy jsou chráněny jen tenkou podrážkou sandálků. Nožkám prostě dáváme v létě pěkně zabrat. Není se proto co divit, že se kůže na chodidlech a patách vysušuje, tvrdne, často i praská a olupuje se. A přiznejme si, že pohled na rozpraskaná chodidla není zrovna estetický. Návštěva veřejných koupališť při nedodržení dostatečné hygieny zase hrozí nákazou různých kožních plísní. Proto je důležité věnovat nohám zvýšenou péči.

Užijte si svojí večerní chvilku. Vyzkoušejte ponořit večer nožky do lázně s troškou koupelové soli Sels da Bain a pak je důkladně promazat přípravkem CRÈME SOIN DES PIEDS. Hebký krém s rychlou vstřebatelností hydratuje vaše unavená chodidla a prsty, výtažky z květů lípy a sladkých mandlí změkčí a zvláční ztvrdlou pokožku a dodají regenerační látky. Antiseptické látky zabrání rozvoji nepříjemných plísní. Vtíráním stimulujeme krevní oběh a lymfatickou drenáž, zklidňujeme mysl a můžeme si pak užít příjemného spánku. A představte si, že během masáže chodidla působíte na 26 kostí, 16 kloubů, 107 vazů a 20 svalů. To vše chodidlo obsahuje.

 

 

RUČKY

Stejnou péči si zaslouží i vaše ruce. Od samého rána nemají chvilku klidu. Kromě běžných činností hrají plážový volejbal nebo tenis, možná musí vyplít záhonky, nastříhat květiny do vázy, posekat trávu…

A když tedy  k večerní tělové péči přidáte i promazání rukou regeneračním krémem na ruce MANNO, který má  hluboké regenerační a antiseptické účinky, bude péče dokonalá. Manno navíc zabraňuje vzniku pigmentových skvrn, které v létě často vznikají, hojí drobné prasklinky na kůži. Má vliv na výživu a zpevnění nehtů. Pravidelná a starostlivá péče o končetiny se jistě vyplatí, protože až budete ve společnosti sahat po sklínce růžového vína, vaše hebké ruce a pěstěné nožky jistě neuniknou pozornosti.

 

Oba přípravky od kosmetiky GERnétic - Crème Soin Des Pieds i Manno - jsou baleny v praktických tubách, proto je můžeme mít i v kabelce a v případě potřeby je použít.

Set „NOŽKY RUČKY JAKO VÍLA“ v praktické taštičce za výhodnou cenu obsahuje:

  • Regenerační krém na ruce Manno – NOVÉ BALENÍ 40 ml
  • Regenerační krém na nohy Crème Soin De Pieds 50 ml

Doporučená cena pro zákaznici: 668 Kč / 25,70 Eur

 

 

Informace jak set "Nožky ručky jako víla" zakoupit získáte na stránce Koupit produkty.

Nabídka platí do konce srpna nebo do vyprodání zásob.

»zpět do archivu novinek