Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Maska HYDRA GER s novým složením

04.01.2017

K optimální hydrataci pokožky vyzkoušejte zklidňující hydratační masku Hydra Ger s novým složením. Maska využívá nejmodernějších poznatků v oblasti kosmetologie a splňuje všechny požadavky na vynikající hydrataci pleti. 
news photo
Aktivní složky jsou zabudovány v bílém jílu přírodního původu, který má bohatý obsah minerálních solí, aktivně mineralizuje pokožku a přináší tak pokožce dostatek energie. Maska HYDRA GER pomáhá udržovat optimální úroveň hydratace, fosfolipidy povzbuzují buňky k vyšší produkci ceramidů, které jsou součástí buněčných membrán a zabraňují úniku vody z buněk. Jednotlivé aktivní látky pomáhají pokožce udržet kvalitní NMF (Natural Moisturizing Factor = přirozený hydratační faktor).
NMF – Soubor aminokyselin, kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších fyziologických látek, které se přirozeně vyskytují v pokožce a společně vytváří na povrchu pokožky ochranný film zajišťující pleti kvalitní hydrataci a ochranu před vnějším prostředím.
Přirozený hydratační faktor (NMF) je posilován pomocí fosfolipidů, které maska obsahuje. Po odstranění masky je pokožka hebká, vláčná a projasněná.

Proč pokožku hydratovat?

Voda patří mezi nejzákladnější potřeby lidského těla. Slouží k odvodu odpadních látek, transportuje živiny a kyslík do buněk, pomáhá regulovat teplotu a udržuje hydrataci povrchu těla, tedy pokožky. Na obsahu vody v pokožce a ve svrchní části kůže závisí její celkový vzhled. Množství vody by mělo odpovídat 30 %, její obsah se postupně snižuje směrem k zrohovatělé vrstvě, kde jí najdeme 13 %. Klesneli úroveň vody pod 10 %, hovoříme o dehydrataci. Přesušená pleť je drsná, povrch vykazuje pocit pnutí a také větší množství vrásek a jejich rychlejší tvorbu. Klinickými testy bylo zjištěno, že nedostatek vody v kůži je jedním z faktorů předčasného stárnutí pokožky. Zásobárnou vody pro pokožku je škára (střední část kůže), která obsahuje až 70 % vody, dodržujeme-li správný pitný režim. V této vrstvě kůže je voda důležitá pro biomechanické vlastnosti, pokud chybí, elastinová vlákna ztrácejí svou elastičnost, stávají se tvrdými a křehkými, pleť ztrácí dobrý tonus. Menší část vody prochází škárou a udržuje hydrataci svrchní vrstvy pokožky. Tato voda poskytuje kožním buňkám výživné látky, které jsou zapotřebí pro jejich správnou funkci. Hydratace je pro pokožku stejně důležitá jako čištění a regenerace. Z vnějšku však nelze do kůže vodu transportovat. Pokud by tomu tak bylo, při koupání bychom se nasákly jako houba. Má-li přípravek ve svém názvu pojem „hydratační“, jedná se spíš o obchodní název. Kosmetickými produkty nedodáváme do pokožky vodu, ale snažíme se zabránit jejímu úniku posílením kožní bariéry, buněčné soudržnosti a kompenzací nedostatku lipidů. Tím se udržuje optimální množství vody v epidermu.

Přípravek HYDRA GER zakoupíte u kosmetičky GERnétic. Jejich seznam naleznete zde. Můžete využít také novou službu „On-line sklad GERnétic“, kdy můžete produkty objednávat on-line a přijdou Vám poštou až domů. Informujte se u Vaší kosmetičky GERnétic nebo na tel.: +420/235 325 659 a GSM: +420/602 501 191.

»zpět do archivu novinek