Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Nová řada VITAL TRANSFER pro péči o menopauzální pleť

18.03.2019

news photo

Hormoceutické přípravky s omlazujícím efektem - Novinky od kosmetiky GERnétic pro péči o menopauzální pokožku

„Žena je agregátem cestujících hormonů“.

Dr. Albert Laporte, zakladatel francouzské kosmetiky GERnétic 

Filozofie Laboratoires GERnétic Synthèse ztělesňuje skutečnou revoluci v péči o zralou a stárnoucí pokožku. Mění pohled na možnosti kosmetické péče. Laboratoře vyvinuly dva nové speciální přírodní hormoceutické krémy pro péči o obličej a tělo. Oba krémy jsou vytvořeny pro velmi zralou pokožku s pokročilými známkami vlivu ubývajících hormonů (estrogenů), projevující se suchostí pleti, ztrátou elasticity a objemu, povadnutím a hlubokými vráskami. 

Textury přípravků jsou obohaceny o fytoestrogeny, které se v Laboratořích GERnétic získávají moderní biotechnologií tak, aby si zachovaly svojí plnou biologickou účinnost. Přípravky obsahují i ušlechtilé oleje a další vysoce účinné aktivní látky, které pomáhají udržet a postupně zlepšit kompaktnost, vzhled a stav pokožky. Zvyšují její hustotu, objem a pevnost, rýsují kontury a navrací mladistvější vzhled. Oba krémy splňují očekávání i těch nejnáročnějších klientek. 

Přípravky s fytoestrogeny:

  • elixír mládí pro vaši pleť
  • překročení současných kosmetických možností
  • nejvyšší možná účinnost a kvalita 

Fytoestrogeny jsou přírodní rostlinné hormony, které mají podobné účinky jako lidské hormony. Dokáží částečně kompenzovat pokles hormonální hladiny spojený s menopauzou a nastolují rovnováhu mezi estrogenem a progesteronem. Vyskytují se v některých rostlinách (sója, červený jetel, chmel, andělika, různé druhy semen…) a jejich účinky jsou velmi podobné účinkům přirozených estrogenů, které produkuje naše tělo. V ženském těle mají pozitivní vliv na potlačení nepříjemných projevů klimakteria, předcházení některých onemocnění např. kardiovaskulárních chorob, osteoporózy. A také dokážou omladit pleť.  V pokožce stimulují buněčné dělení v zárodečné vrstvě, zlepšují životní cyklus kožních buněk, podporují regeneraci, obnovují energetickou rovnováhu. Ve výsledku mají pro pokožku značný rozjasňující a zpevňující účinek. Fytoestrogeny tak mohou do určité míry nahradit nedostatek přirozených hormonů a potlačit známky stárnutí. Oproti syntetickým hormonům nemají žádné vedlejší účinky a jsou pokožkou velmi dobře přijímány. 

Navraťte pleti druhé mládí s moderními hormoucetiky od kosmetiky GERnétic.

VITAL TRANSFER VISAGE

Speciální hormoceutický krém na obličej

Krém s bohatou texturou aplikujeme v malém množství dvakrát denně (ráno a večer) na dokonale očištěnou pokožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí, vždy pod denní či noční krém. Lehce rozetřeme a jemnými poklepy podpoříme rychlejší vstřebání aktivních látek. Lze kombinovat se všemi přípravky GERnétic na ošetření obličeje.

přečíst si více

 VITAL TRANSFER VISAGE speciální hormoceutický krém na obličej.

VITAL TRANSFER CORPS

Speciální hormoceutický tělový krém

Krém s bohatou texturou aplikujeme v malém množství 1-2krát denně na pokožku v místech, která mají tendenci ochabovat. Lehkým vtíráním zapracujeme do vstřebání. Přípravek lze použít na celé tělo jako tělový krém. Lze kombinovat se všemi přípravky GERnétic na ošetření těla.

přečíst si více

 VITAL TRANSFER CORPS speciální hormoceutický tělový krém.

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu. Více informací o nákupu.

»zpět do archivu novinek