Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Alenou Pikardovou

24.07.2013

"Pro klientky mám vždy něco navíc"

Alena Pikardová je zkušená kosmetička, která pracuje s GERnéticem již 13 let. Jako fyzioterapeutka dokáže své klientky informovat o vlivu těchto přípravků na celkový zdravotní stav, protože působí nejen na povrchu, ale především vyživují vnitřní orgány. Klientky odcházejí z jejího krásného salonu v Dobříši dokonale relaxované. Jako bonbonek jim totiž navíc udělá třeba masáž, při které využívá masážní oleje GERnétic.
news photo

Chtěla jste být kosmetičkou už jako malá holčička?

To asi ne, ale poprvé mě toto povolání oslovilo, když jsem šla na gymnázium. Připadalo mi totiž tenkrát strašně nespravedlivé, že sestra se mohla jít vyučit kosmetičkou a já musela chodit na gymnázium. J Časem se to však vyvinulo tak, že já jsem si udělala fyzioterapii. Nejprve jsem pracovala v příbramské nemocnici, kam jsem musela dojíždět. Po narození dětí jsem proto hledala práci v místě bydliště, a tak jsem nastoupila do dobříšské léčebny dlouhodobě nemocných. Na LDNce je práce velmi náročná, a to nejen fyzicky, ale hlavně po psychické stránce. Po nějaké době jsem již byla zcela vyčerpaná a rozhodla se k radikální změně. Udělala jsem si proto kurz pro kosmetičky. První klientky jsem do vínku shodou náhod získala od své sestry, která otěhotněla a na nějaký čas práci kosmetičky přerušila.

Které kosmetické značky jste vyzkoušela?

Ze vzorečků jsem vyzkoušela opravdu velké množství značek. Protože jsem na začátku kariéry přišla do zaběhnutého salónu, kde používali Ryor, naučila jsem se nejdříve pracovat s touto značkou. Už během prvního roku své praxe jsem se seznámila díky panu Kavanovi s produkty GERnétic. Tato kosmetika mě hodně oslovila, protože jsem ze zdravotnictví a vím tedy velmi dobře, jak co v těle funguje. U GERnéticu jsem zůstala po celou dobu své praxe kosmetičky.

Které výrobky GERnétic používáte nejraději?

Nejprve jsem začala pracovat s několika základními přípravky, až jsem se postupně „prokousala“ k těm složitějším. Mezi nejoblíbenější produkty patří samozřejmě vlajková loď GERnéticu krém Synchro. Dále Myo Myoso - vzpomínám si, jak nám paní Kimlová říkala, že je to tzv. „rovnač vlnitého plechu“. J Dále mám ráda Cells Life a bezkonkurenční prsní řadu. Jsem moc ráda, že mi moje klientky důvěřují a jsou ochotny využívat kompletní sortiment GERnéticu.

Co oceňují zákaznice na této kosmetice?

Především skutečnost, že vůbec nealergizuje. Řada klientek používá tuto kosmetiku po celou moji praxi, tedy 13 let a mají s ní výborné zkušenosti, protože vyživuje tělo i zevnitř. To oceňují dámy nejen při péči o obličej, ale právě také u prsních přípravků.

Jakým způsobem nabízíte zákaznicím přípravky k domácí péči?

Během ošetření, když pracuji s přípravky GERnétic, popisuji klientce jaký vliv a účinek má ten který produkt a zároveň jí doporučuji, co je vhodné k následné domácí péči. Protože jen tak je možno dosáhnout správného a dlouhodobého efektu.

Máte vždy dostatečnou zásobu produktů pro domácí péči, abyste dokázala ihned zákaznici prodat?

Ano, částečnou zásobu mám ve svém salonu stále k dispozici, především ty přípravky, které vím, že je klientky kupují nejčastěji. Specifické přípravky pak doobjednávám dle potřeby. Pro mou práci je důležitá podpora z centrály GERnéticu, a to jak milým přístupem a doporučeními od paní Hanky Maříkové při telefonických objednávkách, tak i dalšími materiály, které jsou dostupné na webových stránkách GERnéticu nebo je získám při pročtení Journálu, jež obsahuje řadu užitečných informací a akčních nabídek.

Jak rozmazlujete své klientky?

Snažím se dělat pro své klientky vždy něco navíc. Samozřejmostí je dokonalá čistota a příjemná atmosféra v salonu, kterou umocňuje relaxační hudba nebo svíčky při vstupu. Letos bych navíc ráda pokračovala v předvánočních setkáních s klientkami a rozšířila je například o ochutnávku vín… Děkujeme za rozhovor. www.kosmetikadobris.cz

»zpět do archivu novinek