Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Naďěždou Kovalenko

20.05.2013

"Žena je maják, který musí svítit. Svítit sebeláskou."

Mottem Naděždy Kovalenko je: „Každá žena je krásná a mým přáním a cílem je, abych Vám pomohla Vaší krásu udržovat a rozvíjet“. Péče o obličej a tělo ji přitahovala odjakživa. Miluje bylinky a možná i proto jí byla sympatická kosmetika GERnétic. Pracuje s ní již deset let.
news photo

Váš kosmetický salonek najdeme v České Lípě v hotelu Olympia. Proč právě zde?

Myslím, že je to dobré místo. Lidé sem chodí relaxovat, na squash, bowling, do sauny nebo baru. Centrum je odsud jen kousek. Důležité je, že zde i bez problémů klientky zaparkují.

Salonek voní novotou… jste tady krátce?

Ano, přestěhovala jsem se sem v listopadu loňského roku. Naštěstí to není daleko od mého předchozího salonku, takže klientky změnu uvítaly. Snažila jsem se pro ně vytvořit oázu klidu s příjemnými barvami.

Kdy Vás mohou klientky navštívit?

Pracuji každý den od 9 do 19 hod. podle objednávek. Kosmetiku nebo masáže nabízím i o víkendu, což řada klientek využívá.

Jaké jsou Vaše zákaznice?

Moje klientela je různorodá, chodí ke mně ženy, ale i muži. Podnikatelky, úřednice i dělnice. Nejmladší klientce je 15 let. Nejstarší klientka, které je 74 let, ke mně chodí na GERnétic již 10 let.

Vrátím se na začátek Vaší kariéry. Jak jste se stala kosmetičkou?

Být kosmetičkou je krásné povolání. Klientka se položí na lehátko a Vy se o ni hezky staráte. To se mi vždy líbilo. Mám ráda krásné ženy, obdivuji, když žena hezky vypadá, je vkusně oblečená a nalíčená, má upravené vlasy a krásnou pleť. To mi vždy pohladí duši a zvedne náladu. Vystudovala jsem sice v Rusku Vysokou zemědělskou školu, ale tuto profesi jsem dělala jen velmi krátce. Vždycky mě přitahovala dokonalost lidského těla. Po vysoké jsem zvažovala, že absolvuji ještě zdravotní školu a stanu se sestřičkou v porodnici. Lákalo mě pracovat ve zdravotnictví. Chtěla jsem dělat masáže, léčit lidi bylinkami a pomáhat jim. Dodnes mě zajímá, jak se lidé stravují a jaký to má vliv na jejich tělo. Líbí se mi, že když se o sebe žena stará pravidelně od mladého věku, tak v padesáti dokáže vypadat na 40 maximálně 45 let. Kosmetická péče ale neznamená, že přijdete jednou do salonu a hned omládnete, to trvá roky, ale vyplatí se to.

Kde jste objevila kosmetiku GERnétic?

Na veletrhu kosmetiky v Praze jsem před lety objevila stánek GERnétic. Zalíbila se mi filozofie této značky. Postupně jsem získávala víc a víc informací. To, že aktivní látky pronikají přes pokožku do krevního řečiště a vyživuje vnitřní orgány. Líbí se mi, že když ošetřím klientku kosmetikou GERnétic, je hned rozjasněná, svěží. A to i druhý a další den po kosmetice… V začátcích mi s rozjezdem salonku hodně pomohla paní Alena Kimlová. Přijela do mého salonku a udělala skvělou prezentaci pro klientky.

Vyhovuje Vám spolupráce s centrálou GERnétic?

Všichni v týmu jsou skvělí. Jednání je pokaždé velmi příjemné, vyřeší se mnou, co potřebuji, vždy vyhoví, objednávky jsou vyřizovány rychle. Nejdřív jsem objednávala telefonicky, teď už využívám objednávkový systém na profi sekci webových stránek a zcela mi to vyhovuje.

Doba není jednoduchá. Máte nápady jak rozšířit služby Vašeho salonku?

Budu se snažit zlepšit práci u sebe v salonku a rozhýbat více návštěvy zákaznic. Chci jim nabídnout něco nového – nové kúry – detoxikační celotělové zábaly… dokázat jim, co všechno ještě GERnétic umí. Moje cesta k získávání klientek je ukázat jim, jak je GERnétic skvělý a dělat svoji práci kvalitně a s láskou. Zákaznice se pak těší na další návštěvu a také mě doporučují svým kamarádkám a známým. Děkujeme za rozhovor.  www.nadakovalenko.kosmetickeosetreni.cz

»zpět do archivu novinek