Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Videorecenze: Péče o citlivou pleť – jak zmírnit začervenání a podráždění?

11.04.2022

Věděli jste o tom, že citlivá pleť vás může trápit bez ohledu na to, jestli je vaše pleť suchá, mastná nebo smíšená? O to vyšší je riziko jejího výskytu, pokud jste majitelkou světlých vlasů a velmi světlé jemné pokožky. Život s citlivou pletí skutečně není lehký. Taková pleť je totiž velmi háklivá na všechny venkovní, ale i vnitřní podněty a reaguje na ně rychle, intenzivně až přehnaně. K rizikovým faktorům, které mohou podněcovat rozvoj typických projevů citlivé pleti, řadíme například i nadměrný stres, nezdravý způsob stravování, hormonální změny či prudké změny počasí a teploty.

news photo

K charakteristickým projevům přitom patří i začervenání pleti, její svrbění, v horších případech zánětlivé projevy. Avšak citlivá pleť není něco, co by se dalo odstranit lusknutím prstu. Je běžné, že pokud k ní má člověk sklon, provází ho dlouhodobě. To však neznamená, že se s ní nedá pracovat. Těmi správnými kroky a opatřeními je jí možné udržovat ve stabilnějším stavu. Co všechno by měla zahrnovat péče o citlivou pleť? Jak nepříjemné projevy tlumit?

Za spolupráci na videu děkujeme Aleně Kimlové, hlavní firemní kosmetičce a školitelce GERnétic.

Nové ampulky Sensi Boost od francouzské kosmetiky GERnétic pro citlivou pleť

Citlivá pleť je nepříjemným kosmetickým problémem, který trápí nemalé procento žen i mužů. Právě proto jsme se rozhodli této problematice věnovat i v našem videu, ve kterém vám o citlivé pleti řekne víc Alena Čabáková a také ukáže, jak může vypadat péče o ní. Součástí správné péče je i výběr vhodných kosmetických produktů, které pleť nebudou nijak dráždit, a které jí naopak poskytnou potřebné zklidnění. Ve videu se proto podíváme i na novinku značky GERnétic, a to ampulky Sensi Boost , které jsou určené přesně na ošetření přecitlivělé a hyperaktivní pleti.

Sérum GERnétic Sensi Boost ve formě ampulek je navrhnuté tak, aby jemně ošetřovalo pleť se sklonem k začervenaní, pnutí a pocitům diskomfortu. Díky svému složení napomáhají ampulky snižovat přehnané reakce kůže. Ve složení najdeme například polyfenoly ze slupek rajčat, které tlumí alergické a zánětlivé projevy na kůži. Extrakty z Proskurníku lékařského Althaea officinalis L.) zase pokožku rychle zklidňují, zvlhčují a změkčují, dokonce působí protizánětlivě.

Více se však o citlivé pleti, jejích příznacích, příčinách i formách péče dozvíte ve videu. Svoje případné otázky nám můžete zanechat v komentářích.

Přejeme příjemné sledování a radost z výsledků na pleti s kosmetikou GERnétic! Produkty recenzuje Alena Čabáková, vydavatelka KAMzaKRASOU.sk, TvojeZDRAVIE.sk a TvojaSVADBA.sk

 

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o možnostech nákupu naleznete na stránce Koupit produkty.

»zpět do archivu novinek