Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Videorecenze: Rychlý domácí lifting GERnétic pro okamžité omlazení pleti

18.11.2021

news photo

v hlavní roli novinka – liftingové ampulky od GERnétic

Produkty francouzské značky GERnétic najdeme především v kosmetických salónech, ve kterých zkušené kosmetičky vždy pomohou klientkám a klientům nastavit vhodné ošetření, které splní potřeby jejich pleti. GERnétic však nabízí i produkty na domácí péči, která je neméně důležitá. V tomto videu uvidíte rychlý lifting s kosmetikou GERnétic, na který není potřeba více než 15 minut. To je čas, který pro sebe může najít skutečně každá žena. Kúra je vhodná na jednorázové oživení pleti v případě potřeby, například před nějakou událostí, anebo při pravidelném opakovaní během týdne i k celkovému omlazení pleti.

Hlavními hvězdami tohoto ošetření jsou novinky francouzské značky GERnétic, a to liftingové ampulky, které jsou dostupné ve dvou verzích. Ampulky Lift Express jsou určené na ošetření prvních vrásek. Působí proti mimickým vráskám, podporují syntézu kolagenu a celkovou regeneraci pokožky. Ampulky Tenseur Flash jsou určené pro zralou pleť ve věku nad 40 let. Zpevňují kontury, vyhlazují vrásky, chrání pleť před volnými radikály a zvyšují obranyschopnost pokožky.

Součástí ošetření jsou i další produkty, které mají příznivý vliv na zdraví pleti. Celkově se jedná 7krokovou kúru, kterou si zamiluje i Vaše pleť. Více se však o tom, jak na rychlý domácí lifting pleti, dozvíte ve videu. Přejeme příjemné sledování a radost z výsledků na pleti s kosmetikou GERnétic!

Produkty recenzuje Alena Čabáková, vydavatelka KAMzaKRASOU.sk, TvojeZDRAVIE.sk a TvojaSVADBA.sk

Kosmetiku GERnétic zakoupíte u proškolených kosmetiček GERnétic. https://www.gernetic.cz/koupit-produkty

#GERneticczsk   #rychlylifting    #omlazenipleti

»zpět do archivu novinek