Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Certifikáty

Certifikát „GMP“

Certifikát Good Manufacturing Practice je udělován výrobcům, kteří dodržují tzv. podmínky správné výrobní praxe.

Výrobky GERnétic International "made in France" splňují celosvětové regulační požadavky:: Evropské nařízení ES č. 1223/2009 pro kosmetiku, kosmetické směrnice pro jihovýchodní Asii ASEAN, japonské standardy pro kosmetiku, australské kosmetické směrnice NICNAS, úpravu Zákoníku federálních nařízení (CFR) USA pro kosmetiku, hlava 21, části 700 a 740...

Výrobní procesy výrobků GERnétic International prostřednictvím účinných technik splňují nejvyšší očekávání na dodržování norem správné výrobní praxe prostřednictvím souladu s normou ISO 22716. ISO 22716, věnující se kosmetice, se zabývá výrobou, kontrolou, balením, skladováním a přepravou.

Suroviny používané ve složení výrobků GERnétic International jsou také pečlivě vybírány pro jejich optimální působení, bezpečnost (neškodnost) a kvalitu.

 


Prohlášení o netestování kosmetiky na zvířatech

 

Společnost Labo GER.S prohlašuje, že výrobky značky GERnétic jsou vyrobeny výhradně z rostlinných ingrediencí získaných biotechnologickou cestou. Žádný z výrobků není testován na zvířatech ani neobsahuje výtažky ze zvířat.