Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Inovace balení Tropo Plus a Symbiose

V nabídce GERnétic nově najdete novinku – dva oblíbené přípravky v elegantním balení.


Tropo Plus 40 ml
Denní krém pro suchou
a smíšenou pleť
Symbiose 40 ml
Výživný denní a noční krém
pro suchou pleť

 Přednosti nového balení:

  • Pohodlnější a praktičtější aplikace.
  • Krém můžete mít neustále při sobě.
  • Rychlá a bezpečná aplikace.

Nové, mnohem pohodlnější a praktičtější balení denního krému Tropo Plus a regeneračního krému Symbiose vám umožní mít přípravek stále při sobě. Balení v tubě je zárukou zachování všech aktivních látek v plnohodnotném stavu, zamezí kontaminaci cizorodými látkami z vnějšího prostředí a umožní rychlou a bezpečnou aplikaci. Štíhlá, elegantní tuba nebude překážet v kabelce ani v příručním zavazadle v případě cestování. Při aplikace odpadne otevírání/zavírání kelímku a otírání špachtličky.

TROPO PLUS – denní krém

Při ranní aplikaci přípravku Tropo Plus poskytnete vaší pokožce pružnost a dokonalý komfort. Díky špičkovým technologiím působí tento denní krém proti unavené pokožce, chrání před UV zářením a případnými nečistotami po celý den. Skutečný elixír účinných látek ze vzácného mandlového oleje a bambuckého másla přirozeně hydratuje a obohacuje vaši pokožku důležitými aktivními látkami. 

Denní krém Tropo Plus doporučujeme jak pro suchou, tak pro smíšenou pleť. Má lehkou a snadno roztíratelnou strukturu. Jemně připraví pokožku na nanesení make-upu. 

Denní krém Tropo Plus kosmetiky GERnétic.

 

Věděli jste? Název krému Tropo Plus pochází z pojmu tropokolagen.  Tropokolageny jsou rozpustné makromolekulární bílkoviny produkované fibroblasty, které jsou velmi důležité pro pevnost, pružnost a objem pokožky. Přípravek Tropo Plus stimuluje produkci tropokolagenu a zamezuje tak předčasné tvorbě vrásek a povadnutí pleti.

SYMBIOSE - denní a noční krém

Objevte vaši skutečnou krásu s krémem Symbiose.  Tento luxusní krém posiluje (revitalizuje), vyživuje a rychle rozjasňuje vaši pleť.  Je obohacen o aminokyseliny a oligopeptidy, obsahuje výtažky z Měsíčku zahradního, Třezalky tečkované a avokáda. V zimních měsících během dne dokonale chrání pokožku před vnějšími vlivy, blokuje působení UV záření, zamezuje dehydrataci pokožky, dodává dostatek energie a vitality. V noci přispívá k prevenci před stárnutím, obnovuje tvorbu kolagenu, udržuje pokožku v dobré kondici. Krém Symbiose má dobře se vstřebávající strukturu, nezanechává mastné stopy, nijak neomezuje dobré nalíčení.

 Denní a noční krém Smybiose kosmetiky GERnétic.

 

Věděli jste? Je to právě luxusní olej z avokáda, který krému Symbiose dodává jeho skvělé antioxidační a regenerační účinky. Zbavuje pokožku volných radikálů a zabraňuje vzniku předčasných vrásek. 

Informace jak přípravky TROPO PLUS a SYMBIOSE v novém balení zakoupit získáte na stránce Koupit produkty.