Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

SHINE CONTROL - NOVINKA

Sada matujících ampulek
  • Okamžitý matující efekt.
  • Výrazné stažení rozšířených pórů.
  • Svěží, matná a pročištěná pokožka po celý den. 

Sérum Shine Control v ampulích má hluboký účinek na stažení pórů, zjemnění kožního reliéfu a redukci kožního mazu. Pročišťuje a reguluje lesk pokožky a dosahuje dlouhotrvajícího, sametově matného povrchu pleti. Póry jsou viditelně stažené a textura pleti vyhlazená. Extrakt z listů čajovníku, mořský cukr a kůra Vrby bílé jsou aktivními čisticími složkami s antibakteriálními a protizánětlivými účinky. Tyto vlastnosti umožňují přípravku řešit nedokonalosti pleti a zlepšovat její stav. Po aplikaci cítíte příjemný pocit svěžesti. Ampulky Shine Control jsou určeny pro pokožku s rozšířenými póry a pro smíšenou, mastnou až příliš mastnou pleť. 

Použití

Shine Control doporučujeme používat jako:

  • Apulku SOS k okamžitému stažení pórů a zjemnění pleti. Sérum aplikujte na očištěnou pokožku před nanesením dalších specifických přípravků. Dobře zapracujte. 
  • V případě silně promaštěné pokožky použijte ampulky jako 7denní kúru. 7 dní po sobě jdoucích naneste ráno, po očištění pleti, polovinu jedné ampulky Shine Control jemnými tahy na celý obličej a zejména na T-zónu. Poté naneste další obvyklé krémy. Druhou polovinu ampulky aplikujte večer před nanesením specifických přípravků a nočního regeneračního krému. 

Matující kúru lze podle potřeb pleti kdykoliv opakovat. 

Po použití Shine Control není doporučen pobyt na sluníčku a je nanejvýš vhodné používat denní krém s vyšším SPF. Využijte pro denní péči krém Melano 15.

gernetic logo

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o nákupu.

 

Balení a ceny

Česká republika
Cena pro zákaznice

7x 2 ml

1 380  Kč
Slovenská republika
Cena pro zákaznice

7x 2 ml

55.20 EUR