Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Publikace: KRÁSA NEJEN NA TALÍŘI

GERnétic spolupracuje s biologem, výživovým poradcem a koučem Mgr. Richardem Husovským již druhým rokem. Pro Gerneticienne (odborné kosmetičky GERnétic) připravuje přednášky a také pravidelnou rubriku o zdravém životním stylu do Journálu. Příjemně a srozumitelně vysvětluje fungování našeho organismu a jeho kondici, kterou ovlivňujeme vlastními návyky. Principy o výživě, ve které hraje hlavní roli pitný režim a zelenina, v podání pana Husovského souzní s filozofií GERnétic.

Zajímalo mě však, proč při svých konzultacích o zdravé výživě nenabízí konkrétní recepty. Odpověděl mi, že to není součástí jeho konzultací, nicméně, že si již delší dobu schovává do šuplíku různé oblíbené zeleninové recepty. A protože sama zařazuji do jídelníčku hodně zeleniny, byla jsem zvědavá, jaké recepty vyzkoušel pan Husovský. A pak se zrodil nápad, podělit se o tyto recepty i s vámi.

Všechna zeleninová jídla v této publikaci pro nás s láskou připravil šéfkuchař Václav Cír na Statku Břežany, kde vznikly současně i doprovodné fotografie Davida Martinka. Recepty jsme rozdělili na čtyři roční období a pro každé zvolil pan Husovský jeden základní druh zeleniny, který zařadil do receptů. A protože byla publikace dokončena v červnu u příležitosti konference GERnétic v Bratislavě, pojali jsme rok netradičně od léta do jara. Ke každému ročnímu období sepsala Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka, svoje zkušenosti a doporučení pro péči o pokožku s kosmetikou GERnétic v daném ročním období.

Chtěla bych poděkovat celému tvůrčímu týmu za snahu a skvělé podněty při přípravě této publikace. Vám všem přeji, ať vám zeleninová jídla připravená podle těchto receptů chutnají stejně jako nám v tvůrčím týmu a za celý tým GERnétic si přeji, aby vám péče s francouzskou kosmetikou GERnétic přinášela stále radost pro krásu a zdraví.

Andrea Trčková a tým GERnétic


Publikaci KRÁSA NEJEN NA TALÍŘI objednávejte telefonicky na 235 325 659, 602 501 191 nebo emailem na info(at)gernetic.cz.

Cena: 120 Kč/4,60 Eur vč. DPH