Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Objevte skvělou novinku Nettoyant Gommant Marin Corps

Jemný remineralizující tělový peeling s mikrokuličkami z jojobového vosku, které jsou 100% biologicky odbouratelné. Přípravek splňuje všechny požadované atributy na zlepšení stavu pokožky. Tato inovace pochází z Laboratoří GERnétic s co největším ohledem k vaší pokožce a nezatížením naší planety.

Peeling vám díky mikrokuličkám s hladkým povrchem umožní dokonalé hloubkové čištění pokožky a jemnou exfoliaci odumřelých buněk bez povrchového poškození kůže mikrotrhlinkami. Stimuluje povrchovou mikrocirkulaci, umožňuje rychlejší penetraci aktivních látek.

 

Výtažky z mořských sedimentů a ústřic doplní do pokožky minerální a stopové prvky nezbytné pro udržení vitality a obnovení přirozeného tónu pleti. Svěží mořská vůně provoní pokožku celého těla. Po aplikaci peelingu Nettoyant Gommant Marin Corps bude vaše pokožka extrémně měkká a příjemně hebká na dotek. Přípravek je speciálně přizpůsobený potřebám křehké kůže.

Použití

Aplikujte několikrát týdně ráno, nebo večer. Peeling naneste na ruce a jemnými krouživými pohyby rozetřete na celé tělo. Opláchněte vlažnou vodou a vetřete tělové mléko Lait Corps Douceur, nebo jiné specifické přípravky GERnétic.

Naše doporučení

Dopřejte si tělový peeling Nettoyant Gommant Marin Corps před opalováním. Opálený vzhled pokožky vám vydrží dlouhou dobu.

Fitness tip

Po sportu doporučujeme po sprše s použitím peelingu Nettoyant Gommant Marin Corps, a osušení ručníkem, aplikovat na celé tělo regenerační a relaxační krém Gerthérapi, který přinese okamžitou úlevu namáhaným svalům a pocit intenzivní relaxace. Dokonalý komfort pokožky celého těla je okamžitý.

Doporučená MOC: 998 Kč / 38,40 Eur – 150 ml

Novinku a další produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech GERnétic – KDE KOUPIT KOSMETIKU GERNÉTIC