Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

PRAHA 1 - Hotel BoHo

Hotel BoHo je relaxační oázou v centru Prahy, kde se zahraničním návštěvníkům nabízí špičkové hotelové služby. V příjemném prostředí Wellness area jsou zde hostům poskytovány luxusní tělové procedury, využívající nejlepších produktů francouzské kosmetiky GERnétic. Produkty GERnétic určené pro wellness a relaxaci kombinují výjimečné účinky mořských řas s vysoce účinnými složkami esenciálních olejů.  Příznivě ovlivňují zdravotní stav, pomáhají odstraňovat celulitidu, nadváhu, otoky dolních končetin, zmírňují bolesti kloubů, vyrovnávají stavy psychické nerovnováhy, mají blahodárné účinky na zdraví.

Hoteloví hosté si nejvíce oblíbili tyto procedury GERnétic:

  • Magie rukou: Příjemná uvolňující procedura, zmírňuje bolesti kloubů a zároveň regeneruje pokožku rukou a zjemňuje. Zároveň dochází k zamezení vzniku pigmentových skvrn.
  • Relaxační ošetření nohou: Procedura ve smyslu lymfatické drenáže se s úspěchem využívá k odstranění únavy, pocitu těžkých nohou, zmírnění otoků dolních končetin. Přináší pocit okamžité úlevy.
  • Peeling celého těla a následná masáž: Výsledkem ošetření je povzbuzení látkové výměny, zvýšení vitality organismu, výrazné zlepšení kvality kůže.
  • Péče o obličej: Čištění neinvazivní cestou, lifting, hydratace, masáž obličej – to je procedura, kterou využívají ženy i muži. Výsledkem je vypnutá, projasněná pokožka a vitální vzhled.
  • Aromaterapeutická masáž celého těla: Procedura přináší uvolnění svalového i psychického napětí, navíc přispívá ke zjemnění pokožky a harmonizaci celého organismu.

Hostům se individuálně věnují odborní fyzioterapeuté, kteří jsou mj. držitelé certifikátu GERnétic. Dokáží propojit uvolnění mysli i těla (body and mind) a dokonale harmonizovat organismus. K příjemnému pobytu přidají úžasný zážitek procedury GERnétic v exkluzivním Hotelu BoHo.

Kontakt

PRAHA 1 - Hotel BoHo -

Senovážná 1254/4 Praha 1

Telefon recepce: +420 234 622 600

Všechny kosmetické salóny