Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

TEPLICE – MV Beauty

gernetic - partnerský salón

„Pracuji v salonu s mnoholetou tradicí služeb péče o vzhled (kadeřnictví, pedikúra, masáže, nehtová modeláž). Od 2001 se zaměřuji speciálně na kosmetické služby a se značkou GERnétic spolupracuji od roku 2007. Jsem držitelkou certifikátu základního semináře GERnétic a dalších odborných seminářů, absolventkou kurzu vizážistiky u RNDr. Vlasty Jozífkové, kurzu nehtové modeláže a masáží, seminářů anatomie a fyziologie abs. u MUDr. Haltmara a Hanzela, jsem také absolventkou studia psychologie a grafologie. Pravidelně se vzdělávám v dalších oborech navazujících na kosmetickou péči-péče o tělo, zdravý životní styl a výživa pod.

Před prvním ošetřením je samozřejmostí rozhovor o zdravotním stavu, používané kosmetice, profesi, dosavadních zkušenostech s kosmetickým ošetřením, očekávání od kosmetického ošetření apod. Upřednostňuji individální přístup ke každé klientce/klientovi."

Martina Zítková

Motto ….Každá můžeme být krásná ... a jak kdosi moudrý řekl: "Šťastné myšlenky vedou ke šťastné biochemii těla!"

Co pro mě znamená GERnétic?

GERnétic je pro mě životní filozofie. Pracuji s touto kosmetikou více než 10 let. Vždycky se k ní vrátím, i když zkouším něco jiného, protože vím, že funguje. Jsem s ní spokojená a vím, že se na ni mohu spolehnout.

Odborná porota soutěže Hvězda GERnétic Česko 2021 udělila paní Zítkové ocenění
"Podpora komunity - Jsem součástí kosmetické rodiny Gerneticienne".

Nabídka služeb (salon je vybaven sprchovým koutem)

 • Úvodní 40 min. ošetření na seznámení se s aplikací a účinky kosmetiky GERnétic na pleť.
 • Ošetření všech typů pleti dle momentálního stavu a potřeby, včetně kosmetické péče o muže.
 • Ošetření striíí, jizviček.
 • Ošetření rukou hydratační nebo výživné.
 • Péče o dekolt.
 • Depilace.
 • Vizážistika denní, večerní, proměny vzhledu.
 • Nově provádím permanentního tetování (vláskování) obočí – microblading , s využitím přípravků GERnétic.
 • Péče o mužskou pleť.

Moje specializace:

 • Ošetření problematické pleti /akné, exémy, pigmentace/ a ošetření pleti stárnoucí.
 • Účinný boj s celulitidou - k tělovému ošetření proti celulitidě nebo otokům nohou nabízím následnou lymfodrenáž.
 • Tvarování postavy - propagace zdravého životního stylu.

Konzultace samozřejmě zdarma. Další výhody: V salonu nabízíme i tělová ošetření spolu s možností lymfodrenáže. Při některých ošetřeních provádíme i relaxační ošetření rukou nebo nohou jako dárek klientům. Stálí klienti získávají jako bonus 10% slevu na různé typy ošetření a také až 10% slevu na nákup produktů. Dárkové cerifikáty v různých cenových relacích na veškerá ošetření i koupi kosmetiky k dispozici.

Z ohlasů spokojených klientů

S úžasem jsem zjistila, že to opravdu funguje, zeštíhlující přípravky mi pomohly ubrat několik centimetrů! Lenka Konečně se cítím fajn. Moje spolužačky si všimly, že jsem díky pravidelné péči "zatočil" s akné! Pavel Kamarádky si myslí, že jsem zhubla. Perfect Body od Gernétic mi pomohl vytvarovat a zpevnit postavu-na kg mám stejně! Martina  Chtěla jsem podstoupit chirurg. zákrok-proč, když to jde i jinak- díky kosm. ošetření v salonu Kler!!! Jana Po ošetření jsem uvolněná, odpočinutá-nejen moje pleť "dýchá". Oli Byly to nové pocity a zážitky, cítím se skvěle! Lenka

CENY SLUŽEB

Nově nabízím pro nové klienty 40 minutové ošetření za 500 Kč, při kterém seznámím klientku s kosmetikou, ošetřováním pleti a názorně vyzkoušíme účinky Gernétic produktů dle momentální potřeby a stavu pleti. CENY za 90 ti minutové základní ošetření kosmetikou GERnétic od 850 Kč (odvíjí se od spotřeby použitého materiálu, rozsahu a typu ošetření). AKCEPTUJEME kupony Le Chégue Déjeuner. Kosmetické ošetření a přípravky lze hradit platební kartou.

Kontakt

TEPLICE – MV Beauty - Martina Zítková

Dlouhá 64, Teplice

Telefon kosmetička: +420 602 659 964

OTEVÍRACÍ DOBA

po-čt: 9-19 hod.
Jiné termíny po dohodě možné. Na ošetření je nutné se předem objednat.

Všechny kosmetické salóny