Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Specifické kožní nedostatky

Použití krému SYNCHRO

  •  Obličej: na hlubokou regeneraci pleti, dehydrovanou pokožku, příznaky stárnutí, jizvy, ekzémy, spáleniny, po depilaci, zamezuje vzniku mílií.
  • Ruce: stárnutí, dehydratace, stařecké skvrny, jizvy, spáleniny.
  • Poprsí: na povadlou pokožku, strie.
  • Vlasy: na ekzémy a lupénku.
  • Tělo: stárnutí, dehydratace, ochablá a povadlá pokožka, jizvy, spáleniny, strie, ekzémy, lupénka.

Synchro zajišťuje optimální výsledky bez rizika alergické reakce.

  • Základ francouzské kosmetické značky GERnétic.
  • Výsledek dlouhodobého vývoje moderní kosmetiky.
  • Na trhu od roku 1977.
  • Prověřen v 50 zemích světa, ve více než 25 000 kosmetických salonech, lázních, spa, na klinikách a dalších odborných pracovištích.

Krém SYNCHRO synchronizuje funkce kůže, podílí se na zvyšování imunity kůže i celého organismu. Hojí a regeneruje; obnovuje a upravuje funkce pokožky a obranyschopnost; vyživuje, uklidňuje a působí protizánětlivě.

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence, který se snadno vstřebává. Jedná se o zcela specifický krém určený k maximální regeneraci a výživě. Výrazné účinky byly zaznamenány po ošetření pokožky poškozené popálením, zánětem (akné) a striemi. Přípravek lze využít i v předstihu před chirurgickým zásahem. Optimální zásobení kůže živinami zabezpečí rychlejší a kvalitnější hojení.

SYNCHRO a řešení kožních nedostatků

NA SUCHOU POKOŽKU

Díky své konzistenci vyvažuje hydrolipidový film, zlepšuje soudržnost kožních buněk, zamezuje dehydrataci kůže. Snižuje přecitlivělost pokožky.

Použití: naneste každý večer na pokožku dekoltu krku, obličeje včetně ušních lalůčků. Velmi malé množství neneste i při ranním ošetření pleti a pak aplikujte denní krém.

ZLEPŠENÍ STAVU ATOPICKÉHO EKZÉMU

Pokožka při tomto onemocnění má poruchu bariérové funkce kůže. Reaguje mimořádným a neobvyklým způsobem. Kůže je suchá, schází ji schopnost zadržovat vodu, tvoří se drobné trhlinky, kterými snadno pronikají dráždivé látky. Základem léčby je promazávání a zvláčňování kůže. Synchro je ideální krém, který zabezpečí stabilizaci struktury pokožky, chrání kůži před vysýcháním a svěděním. Díky protizánětlivým účinkům pomáhá pokožku zklidňovat.

Použití: malé množství krému nanášíme několikrát denně na ložiska ekzému, popř. na celé tělo.

Poznámka: U dětí krém zkoušíme 3-5 dnů na malé ploše, pokud ověříme jeho dobrou snášenlivost, můžeme ošetřovat celé tělo.

ŘEŠENÍ AKNÉ

Spolu s maskou Immuno tvoří krém Synchro základ při odstraňování zánětlivých procesů. Vytvořením směsi Immuno+Synchro (v poměru 1:1) zamezíme vytváření jizev. Intenzivní protizánětlivý, zklidňující a regenerační charakter této směsi pomáhá rychle odstraňovat problémy.

Použití: po důkladném očištění pokožky naneste ráno a večer směs v malém množství na celý obličej, popř. dekolt i krk.

JIZVY A STRIE

Aktivní látky obsažené v produktu podporují a zkvalitňují granulaci a epitelizaci kůže. Krém doplňuje výživné látky do buněk, které zlepšují jejich funkci, podporují tvorbu kolagenu a elastinu, urychlují novotvorbu cévní sítě, zabezpečují vláčnost poškozené kůži. Při pravidelném používání je výsledná jizva mnohem méně viditelná. Velmi dobrých výsledků lze dosáhnout při regeneraci zajizvené pleti po akné.

Použití: nanášíme na jizvu malé množství minimálně 2krát denně.

PLASTICKÉ OPERACE A INVAZIVNÍ KOSMETICKÉ ZÁSAHY

Měsíc před plánovaným zákrokem doporučujeme aplikovat krém Synchro na partie, kde bude pokožka narušena. Kůže se bude lépe, rychleji a kvalitněji hojit.

LUPÉNKA

Projevy lupénky na kůži jsou velmi nepříjemné. Doporučte problematické partie, kde dochází k šupení, ošetřovat 2-3krát denně malým množstvím krému Synchro. Problém se postupně zmenší, pokožka se nebude šupit. 

Poznámka: v počátku se může zdát, že krém má spíš negativní účinek. Je to přechodná fáze, která postupně ustoupí.
Jestliže používáte přípravky na bází kortikoidní, může dojít k reakci. V tomto případě ošetření nedoporučujeme.

LUPÉNKA VE VLASECH

Na umytou vlasovou část hlavy vetřeme malé množství krému SYNCHRO, zabalíme do fólie a nahřáté osušky a necháme 3 hodiny působit. Pak opět vlasy umyjeme a upravíme. Tento postup opakujeme 2-3 krát týdně.

SNÍŽENÍ PŘECITLIVĚLOSTI POKOŽKY

Pravidelná denní aplikace malého množství krému Synchro postupně tyto neadekvátní reakce sníží.

PERIORÁLNÍ DERMATITIDA

Aplikujte Synchro pravidelně dvakrát denně. S nanášením začněte v klidovém stádiu onemocnění. Postupně se zvyšuje obranyschopnost pokožky a projevy onemocnění nejsou tak časté.

POTLAČENÍ SOLÁRNÍ DERMATITIDY

Nepříjemné reakce na první jarní sluníčko lze omezit pravidelnou aplikací krému Synchro na problematické partie už koncem měsíce ledna. Díky zvýšení obranyschopnosti kůže, nebude pokožka reagovat svědivým zarudnutím a výsevem puchýřků.
Doporučujeme ošetřovat krémem Synchro problematické partie alespoň jeden měsíc před opalováním. Zvýší se imunita kůže a solární dermatitida proběhne jen omezeně, nebo vůbec.

 POPÁLENINY

Doporučujeme aplikovat několikrát denně malé množství krému Synchro na postižená místa pro lepší, rychlejší a kvalitnější regeneraci kůže.

 

 

Krém SYNCHRO je vhodný pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. 

 

UPOZORNĚNÍ:

GERnétic nekombinujte s kortikoidy.

Krém Synchro od kosmetiky GERnétic doporučuje MUDr. Alena Pčolová - dermatoložka

„Díky složení a výborným vlastnostem splňuje krém Synchro podmínky použití nejen pro řešení estetických nedostatků, vyhlazování vrásek, ale během své praxe jsem tento krém mohla využít u svých pacientů i na řešení dalších kožních problémů, a to s velmi dobrým efektem. Pacienti byli spokojení při použití na promazávání atopického nebo suchého chronického ekzému, viděla jsem, že se pokožka zvláčnila, utlumilo se svědění. Doporučovala jsem ho na zjemnění jizev po akné, po odstranění znamének, před plánovaným či jiným chirurgickým zákrokem, kdy se u pacientů zlepšením imunity kůže jizva lépe a kvalitněji hojí, nevytvoří se keloidní nebo vpadlé jizvy. Nanášením na seboroické a solární odlupující se keratózy jsem pozorovala postupné vyhlazení od šupin, následný zákrok tekutým dusíkem nemusel být potom tak intenzivní a krém pacienti používali i na doléčení po odloupnutí krusty. Při bolestivých trhlinkách se zjemní pokožka také v koutcích úst, je ale potřeba řešit také základ onemocnění, které je vyvolalo. S krémem Synchro jsem byla u svých pacientů vždy spokojená a mohu ho doporučit.“