GERnétic / Home / Detail novinky 

Pozvánka na výstavu World of Beauty do Prahy

25. květen 2017, 12:01

Navštivte nás na mezinárodním kosmetickém veletrhu „WORLD OF BEAUTY“ 8. a 9. září 2017 10-18 hod. v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA – Letňany v hale A. Připravili jsme pro vás atraktivní program "Doteky GERnétic"...

M. Dolinová, V. Tobrman a S. Pogodová

  • Ukázky ošetření salonními maskami GERnétic. Komentuje herečka Michaela Dolinová.
  • Pozornost pro každého návštěvníka.
  • Konzultace v péči o pleť.
  • Vyhlášení a ocenění vítězů soutěže „Hvězda GERnétic Česko 2017“.
  • Překvapení.
  • Autogramiáda dvou náruživých múz z divadelní šou „Už zase miluju!“ - hereček Michaely Dolinové a Sandry Pogodové (8. září od 14 do 15 hod.).

V pátek 8. září od 12.45 hod. na hlavním pódiu „GERnétic miluju, show Michaely Dolinové, Sandry Pogodové, Václava Tobrmana a Aleny Kimlové (s fragmenty z divadelní šou „Už zase miluju!“).

Těšíme se na setkání

Tým GERnétic

Co pro mě znamená GERnétic? Většina mužů někam patří. Ať už je to golfový klub, tenisový klub, fotbalový nebo volejbalový. Sdružují se  v Rotary klubech, Lions klubech a Mensách. A co my dámy? Kurzy šití a pletení nefrčí… Ale!!Máme  svá místa, kde nás vyslechnou, povzbudí a promění do krásy. A když to místo vedou osobnosti, které zdánlivě obyčejné pěstění povýší na filozofii, tak tu pro mě existuje místo, kam se ráda vracím a díky němuž si připadám výjimečná. Zkrátka mám pocit, že někam patřím. A to je pro mě GERnétic. Těším se na Vás milé dámy (a pánové) v září! 

Vaše Michaela Dolinová

Upozornění:

Celý tým GERnétic najdete na výstavě, proto bude v pátek 8. září 2017 firma LK SERVIS-GERnétic zavřena. Objednávky vyřídíme v pondělí 11.9.
Děkujeme za pochopení.