Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Péče pro opalování

Slunce je nenahraditelný zdroj krásy a zdraví, ale zároveň může naši pokožku i zdraví značně poškodit. Abychom se mohli ze slunce těšit, vyvinula značka GERnétic ucelenou řadu prostředků, které zajistí maximální ochranu, regeneraci a hydrataci kůže během slunění i po něm.

Ochrana před negativním působením slunečních paprsků

  • Použijte ochranný opalovací přípravek přizpůsobený fototypu a intenzitě slunečního záření.
  • Nezůstávejte dlouhou dobu na slunci, ani po použití ochranného opalovacího přípravku.
  • Vyhněte se slunění v hodinách s maximálním slunečním zářením.
  • Přílišné slunění představuje závažnou hrozbu pro zdraví.
  • Naneste ochranný opalovací přípravek před sluněním a obnovujte pravidelně jeho aplikaci pro udržení ochrany, zejména poté, co se zpotíte, jdete si zaplavat nebo se osušíte. 
  • Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice na slunci může způsobit vážné škody. Kožní buňky mají zabudovanou „paměť“, proto je nutné pokožku chránit již od velmi raného věku.

A jaký přípravek vybírat?

Na základě svého fototypu (tzn. citlivosti pleti na UV záření na základě typu pleti) zvolte přípravek podle výšku ochranného filtru. Ochranné filtry v přípravcích se označují písmeny SPF (sunprotection factor) a číslem. 

Využijte k ochraně pokožky přípravky GERnétic s filtry nové generace, které umožní příjemné opálení bez poškození kůže. Přípravky neobsahují nanočástice.

Pokud si nebudete jisti s výběrem vhodného opalovacího přípravku zeptejte se v naší Kosmetické poradně v sekci Opalování.

Slunce a pokožka

Obsáhlý informační leták o opalování


Opalovací přípravky řady MELANO

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o možnostech nákupu naleznete na stránce Koupit produkty.