Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Péče o obličej

Obličej představuje citlivou oblast, která je neustále vystavována vnějším faktorům a odráží naše zdraví i způsob života. Přípravky francouzské kosmetiky GERnétic účinkují optimálním způsobem v různých vrstvách pokožky, aktivní látky cíleně míří na odpovídající buňky a díky tomu dochází ke stimulaci přirozené obnovující schopnosti pokožky. Pečující přípravky GERnétic působí v harmonii s pokožkou, zaměřuji se na individuální stav, akné, mastnou pleť, vrásky, citlivost, zčervenání nebo pigmentaci, a přinášejí tak mimořádné výsledky.

Postupy domácí kosmetické péče o pleť

Postupy domácí kosmetické péče o pleť.Pečujte o svou pleť správnými kroky ve správném pořadí. Jen správná péče o pleť skládající se ze všech důležitých kroků má ten správný efekt na pokožce.

PŘEČÍST SI VÍCE

Ošetření pleti specifickými přípravky

Ošetření pleti specifickými přípravky.Pokud vaše pleť potřebuje specifickou péči, protože řešíte viditelné nedostatky na pokožce, máme pro vás řady ošetření a přípravků, které nabídnou řešení.

PŘEČÍST SI VÍCE

Péče o menopauzální pokožku

Péče o menopauzální pokožku.Pokud vaše pleť potřebuje specifickou péči, protože řešíte viditelné nedostatky na pokožce, máme pro vás řady ošetření a přípravků, které nabídnou řešení.

PŘEČÍST SI VÍCE

Intenzivní ampulová péče

Intenzivní ampulková péčeSada ampulek umožňuje vysoce efektivní týdenní péči, ale je možné sérum aplikovat i jako SOS ampulku příležitostně, když cítíte potřebu mít okamžitý efekt ve významný den. Ampulky skvěle doplní vaši každodenní péči!

PŘEČÍST SI VÍCE