Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Kosmetické salony

S francouzskou přírodní kosmetikou GERnétic ošetřuje řada profesionálních kosmetiček, salonů, wellness studií a lázní. Vzhledem k výjimečnosti kosmetiky a odlišnému způsobu aplikace a působení musí všechny kosmetičky absolvovat Vstupní odborný seminář, na jehož základě získají Mezinárodní certifikát GERnétic. Na těchto stránkách naleznete částečný seznam spolupracujících kosmetiček. Nenajdete-li salon GERnétic ve svém okolí, kontaktujte nás. Společně pro Vás najdeme vhodný salon.

partnerske salonyLogo Partnerský salon označuje kosmetické salony GERnétic splňující přísná hodnotící kritéria dle Etického kodexu Partnerského salonu. V každém Partnerském salonu garantujeme vysokou kvalitu nabízených služeb a příjemnou atmosféru.
Partnerské salony jsou navíc zapojeny do marketingových aktivit generálního zastoupení GERnétic pro ČR a SR a poskytují dohodnuté výhody a slevy.

Partnerské salony v ČR aktuálně poskytují

  • Sleva ve výši 10 % na ošetření i kosmetické přípravky GERnétic pro držitele Zákaznické karty Pražské plynárenské.
  • Sleva ve výši 10 % na ošetření i kosmetické přípravky GERnétic pro dárce krve a kostní dřeně.
  • Sleva ve výši 10 % na ošetření i kosmetické přípravky GERnétic pro držitele klubové karty benefitního programu AHA klubu.

Výše uvedené slevy a výhody nelze kumulovat.

Kosmetické salony ČR

Kosmetické salony SR