Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Krém OCTO v novém krásném balení

18.07.2018

news photo

Od středy 18. 7. 2018 vám nabízíme krém na uvolnění komedonů a ucpaných pórů OCTO v novém designu. Krém je v elegantní a velice praktické zlaté tubě. Obsah balení 30 ml a cena zůstává stejná.

Jemný krém určený k ošetření pleti s nadměrným vylučováním kožního mazu, s rozšířenými a ucpanými póry a komedony. Obsahuje promyšlenou kombinaci rostlinných výtažků z mateřídoušky, lopuchu, slézu, myrhy, jitrocele a břečťanu. Šetrným způsobem bez použití mechanického čištění uvolňuje mazové zátky, reguluje tvorbu kožního mazu a má antiseptické, čisticí a adstringentní účinky.

Používejte jedenkrát denně při ranním nebo večerním ošetření pleti. Na důkladně očištěnou pleť naneste velmi malé množství krému Octo s důrazem na problematické partie (převážně na střední část obličeje) a nechte vstřebat. V případě podkožních nečistot se může stát, že podkožní vady vystoupí na povrch pokožky. Tím sice dojde k přechodnému zhoršení pleti, ale následně k definitivnímu odstranění problému. Pro umocnění účinků a rychlé odhojení doporučujeme následně použít hlubokočisticí masku Immuno a krém Synchro.

V nezávislé laboratoři ve Francii testovalo v průběhu 21 dnů krém Octo 10 žen, potvrdily, že:

  • pokožka je vyčištěna (90 %)
  • póry jsou zmenšeny (71 %)
  • póry jsou uvolněny (88 %)
  • menší počet černých teček (100 %)
  • pokožka je matná (70 %)
Informace jak zakoupit nové balení krému OCTO v krásné zlaté tubě získáte na stránce Koupit produkty.

»zpět do archivu novinek