Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Péče o pleť v zimních měsících s krémem SYMBIOSE

16.01.2018

Zimní klimatické podmínky ovlivňují stav pokožky, snižují produkci kožního mazu, díky rychlejšímu odpařování vody z povrchu pokožky oslabují hydrolipidovou vrstvu a zhoršují úlohu ochranné bariéry. Proto můžeme během zimních měsíců pozorovat u klientek podráždění, začervenání, olupování či svědění pokožky. Klientky si stěžují na nepříjemný pocit. Je třeba nastavit péči o pokožku na zimní režim.

Dokonalým pomocníkem proti jmenovaným negativním vlivům je výživný denní a noční krém pro suchou pleť Symbiose, který díky polomastné struktuře vytvoří na pokožce lehounký mastný film zabraňující odpařování vody.

news photo

Krém Symbiose obsahuje i peptidový komplex, který zlepšuje stav kolagenu a elastenu, zabezpečuje tedy pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje povadnutí. Peptidy jsou signální molekuly, které stimulují buňky k vlastní regeneraci. Aktivní složky získané z avokádového oleje, semen lufy, výtažky z měsíčku a třezalky zabezpečí optimální množství výživných látek důležitých k regeneraci kožních buněk namáhaných povětrnostními podmínkami.

Aktivní složky krému:

  • Aminokyseliny a oligopeptidy napomáhající prevenci stárnutí a obnově kolagenu.
  • Olejnaté extrakty z květů měsíčku a třezalky.
  • Avokádový olej zvláčňující a antioxidační.
  • Lej ze semen Lufy válcovité s bohatým obsahem mastných polynenasycených kyselin s krátkým řetězcem.
  • Sluneční filtr.

Mladší žena...

Krém Symbiose doporučujeme mladším ženám
používat jako noční a denní krém.

Obzvláště suchá a citlivá pokožka...

V případě, že máte obzvláště suchou a citlivou pokožku, doporučujeme pod krém Symbiose aplikovat ještě malé množství Synchra.


Informace jak přípravek SYMBIOSE zakoupit získáte na stránce Koupit produkty.

»zpět do archivu novinek