Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

První ročník soutěže „Hvězda a Hviezda GERnétic 2017“ má své vítězky

16.10.2017

Přes 50 odvážných profesionálek – kosmetiček GERnétic se zúčastnilo prvního ročníku soutěže „Hvězda GERnétic Česko 2017“ a „Hviezda GERnétic Slovensko 2017“.

Tříkolová soutěž trvala od 1. 3. do 31. 7. 2017. Kritéria pro hodnocení kandidátek byla:

Vzdělání – Salon – Služby GERnétic – Komunikace.

 „Všem vítězkám srdečně gratuluji“, říká Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka GERnétic pro ČR a SR. „Oceňuji odvahu všech kosmetiček zúčastnit se soutěže Hvězda GERnétic. Obdivuji jejich nadšení pro práci, profesionalitu a nesmírně si vážím věrnosti značce GERnétic. Všem přeji hlavně zdraví, aby mohly svoji krásnou práci dělat stále s úsměvem a pomáhat lidem v péči o zdraví a krásu“.

news photo

Vítězky soutěže

Hvězda GERnétic Česko 2017

Absolutní vítězka s titulem Hvězda GERnétic Česko 2017 – Martina Zítková, Partnerský salon GERnétic, Teplice

GERnétic je moje francouzské feng-shui, radost a naplnění. Filozofie, přírodní látky, tým, skvělé účinky.

Vážená paní ředitelko, moji milí… pomalu se dostávám z páteční AlfaGer hladiny. Krásné chvíle s Vámi – s celým týmem a hosty u nejluxusnějšího a zároveň nejveselejšího stánku na veletrhu. Mám obrovskou radost z hvězdného titulu. Radost je pro mě o to větší, že jej neudělila žádná Rada, Unie, Parlamentní strana či komise - ale profesionálové ve svých oborech, kterých si nesmírně vážím! Také bych chtěla poděkovat za úžasné a hodnotné ceny. Vrhám se opět do práce, která je (i díky Vám) pro mne potěšením. Pevně doufám, že i nadále budeme pro sebe vzájemnou inspirací a dodavateli pozitivní energie a síly. Krásné dny Vám i celému týmu GERnétic přeje ze srdce Vaše „Hvězda“ Martina Zítková

Cena za nejaktivnější účast v Akademii GERnétic – Zuzana Gmuzdeková, Partnerský salon GERnétic, Jihlava

GERnétic je kosmetika, na kterou se mohu spolehnout, radost z mé práce, zázemí. Kosmetické přípravky, které pomáhají zákaznicím a ony vidí výsledky okamžitě.

Cena za odborné znalosti GERnétic – Marie Drenková, Partnerský salon GERnétic, Karlovy Vary

GERnétic to je zdraví a krása, kvalita, nadčasovost, budoucnost, výjimečnost, profesionalita, výsledky, duše i pomoc. S GERnétic se dá kouzlit. Celková péče o pleť i tělo, řešení příčin, dá se kombinovat s přístrojovou kosmetikou, chemickými peelingy, mezoterapií, chirurgickými a kosmetickými zákroky.

Cena za nejhezčí salon na profesionální úrovni – Dámský svět, Partnerský salon GERnétic, Děčín

GERnétic jsou nové obzory, pomoc klientům s problematickou a stárnoucí pletí. Multifunkčnost, možnost kombinací. Čistota a krása. Okamžitý efekt při péči o problematickou pleť. Odměnou je krásný pocit klientky. Nejlepší kosmetika, se kterou jsem se zatím setkala.

Cena za poskytování nejvíce druhů ošetření GERnétic – Mgr. Simona Fleková, Partnerský salon GERnétic, Brno

GERnétic je krásný pocit svěžesti, zdraví, pohody a relaxace, řešení problémů pleti, životní styl… Typická nezaměnitelná vůně krému Synchro a hlavně spokojené klientky odcházející se zdravou a „šťavnatou“ pletí, dlouhodobě se vracející.

Cena pro nejlepšího prodejce produktu Lift Crème za období 16.4. až 31.7.2017 – Jaroslava Musilová, Partnerský salon GERnétic, Praha 2

GERnétic je krása a radost z práce. Úžasná spolupráce. Cytobi + Lift Crème.

 

Síň slávy GERnétic Česko

Ocenění „Síň slávy GERnétic Česko 2017“ vyzdvihuje profesionální a přitom velice lidský přístup ke klientům, vysoké odborné znalosti a výsledky v péči o pleť klientů a také dlouholetou věrnost značce GERnétic.

Do Síně slávy GERnétic byla uvedena Dagmar Kacerová, Partnerský salon GERnétic, Vyškov

GERnétic je symbol něčeho, co mě přivedlo k tomu, abych mohla činit lidi nejen krásnější, ale i zdravější a šťastnější. A to je smyslem a cílem mé profese.

Vítězky soutěže

Hviezda GERnétic Slovensko 2017

Absolutní vítězka s titulem Hviezda GERnétic Slovensko 2017 – Emília Katonová, La Santé, Partnerský salon GERnétic, Poprad

GERnétic je zmena k lepšiemu, príležitosť ku zmene. Účinky, spoľahlivosť.

Cena za nejaktivnější účast v Akademii GERnétic – Ing. Hana Mercel a Bianka Chramcová, Trnava

GERnétic je životný štýl, smer a cesta, omladnutie, svieža pleť v každom veku vďaka GERneticu. Okamžitý výsledok každého ošetrenia, krásna rozžiarená a omladená pleť všetkých mojich spokojných klientok a samozrejme krém Synchro.

Cena za odborné znalosti GERnétic – Eva Šišková,  Kozmetické centrum Lineal, Košice

GERnétic to je stretnutie s úžasnými ľuďmi, super zážitok, nič lepšieho nie je. Každé ošetrenie môže byť iné – veľká kreativita a perfektné výsledky. Top produkt Ger Lift.

Cena za nejhezčí salon na profesionální úrovni – Martina Grygarová Korbíniová, Liptovský Mikuláš

GERnétic je kvalita, elegancia, príjemná vôňa. Je iný, pretože účinnosť prípravkov, teda výsledky, vidíte už po prvom ošetrení. Nejde však len o výsledok na pleti, klientka potrebuje cítiť presvedčenie kozmetičky, že je to správne. To je úspech našej práce. A GERnétic má vo svojich téglikoch očividne viac účinných látok.

Cena za poskytování nejvíce druhů ošetření GERnétic – Anna Bučková, Partnerský salon GERnétic, Nové Mesto nad Váhom

GERnétic je pre mňa protivráskove ošetrenie pleti. Ošetrenie aknóznej pleti, dehydrovanej, ošetrenie pigmentových škvŕn. Láska, ktorá ani po rokoch nevyprchala, ale sa ešte upevnila. Stále objavujem krajšie a krajšie zákutia jej krásy.

Cena pro nejlepšího prodejce produktu Lift Crème za období 16.4. až 31.7.2017 – Emília Katonová, La Santé, Partnerský salon GERnétic, Poprad

 

Mimořádná cena za přínos pro kosmetiku GERnétic  – Ing. Mgr. Slávka Gajarská, Partnerský salon GERnétic, Trnava

GERnétic je môj zmysel života (po dcérke). Všetko. GERnéticu som spočiatku nerozumela, preto som si ho vybrala. Musí sa u neho premýšľať.

 

Síň slávy GERnétic Slovensko

Ocenění „Síň slávy GERnétic Slovensko 2017“ vyzdvihuje profesionální a přitom velice lidský přístup ke klientům, vysoké odborné znalosti a výsledky v péči o pleť klientů a také dlouholetou věrnost značce GERnétic.

Do Síně slávy GERnétic byla uvedena Mária Mazúchová, Partnerský salon GERnétic, Bratislava

GERnétic je mojou srdcovou záležitosťou. Milujem GERnétic. Veľmi rada s ním pracujem a skrášľujem tak dámy, ktoré ku mne prichádzajú do salónu. Je to skutočný zážitok vidieť svoju pleť ošetrenú prípravkami značky GERnétic.

 

Za podporu soutěže děkujeme:

Odborné porotě

  • Mgr. Ladislav Kavan
  • Ing. Andrea Trčková
  • Alena Kimlová
  • Ing. Eva Klánová
  • PhDr. Eva Brixi-Šimková
  • Kateřina Šimková
  • Michaela Dolinová
  • Mgr. Ildikó Drgoňová
  • Alena Čabáková

Mediálním partnerům

Partnerům

 

Organizátor soutěže:

LK SERVIS, generální zastoupení GERnétic pro ČR a SR, Slánská 381/10, Praha 6

www.gernetic.cz / www.StudioGERnetic.cz

Vítězky Hvězda GERnétic Česko 2017 - zleva Jaroslava Musilová, Simona Fleková, Marie Drenková, Martina Zítková, Zuzana Gmuzdeková, Dagmar Kacerová. Vítězky Hvězda GERnétic Česko 2017 - zleva Jaroslava Musilová, Simona Fleková, Marie Drenková, Martina Zítková, Zuzana Gmuzdeková, Dagmar Kacerová.
Vítězky Hviezda GERnétic Slovensko 2017 - zleva Alena Kimlová, Slávka Gajarská, Anna Bučková, Mária Mazúchová, Hana Mercel, Bianka Chramcová. Vítězky Hviezda GERnétic Slovensko 2017 - zleva Alena Kimlová, Slávka Gajarská, Anna Bučková, Mária Mazúchová, Hana Mercel, Bianka Chramcová.

»zpět do archivu novinek