Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Natur diet - JEUNESSE

Doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitaminy a minerály

JEUNESSE  z řady NATUR DIET je přípravek s jedinečným složením.  JEUNESSE je zdrojem vitaminů A, C, E, B1, B2 a B3, hořčíku a selenu doplněných o aktivní rostlinné látky (polyfenoly z hroznů a prášek z borůvek). Vitaminy C, B2 a E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek se podílí také na procesu dělení buněk a přispívá k normální syntéze bílkovin a DNA. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, krevních cév, kostí, chrupavek a zubů. Vitaminy B2 a niacin pomáhají udržovat normální stav pokožky a sliznic. Extrakt ze semen vinné révy podporuje udržování kvality a vzhledu kůže. Podporuje cirkulaci krve, spolu s borůvkou pomáhá udržovat integritu krevních cév a kapilár, poskytuje buňkám antioxidační ochranu.

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně.
Užívat s jídlem a zapít sklenicí vody.

Složení 1 kapsle:

Suchý extrakt z hroznových semen 110 mg, hořčík z mořské vody (uhličitan hořečnatý) 56 mg (15 % DDD*), prášek z plodu borůvky 50 mg, obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo: E171, vitamin C (kyselina L-askorbová) 12 mg (15 % DDD), niacin (vitamin B3, nikotinamid) 2,4 mg (15 % DDD), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát) 1,8 mg (15 % DDD), zinek (glukonát zinečnatý) 1,5 mg (15 % DDD), protispékavá látka: stearát hořečnatý, vitamin B2 (riboflavin) 0,21 mg (15 % DDD), vitamin B1 (thiamin-hydrochlorid) 0,165 mg (15 % DDD), vitamin A (retinol) 120 µg (15 % DDD), selen (kvasnice obohacené selenem) 8,25 µg (15 % DDD).
DDD*: doporučená denní dávka.

Upozornění:

  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Chraňte před teplem a vlhkostí.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 12 let.
  • Nevhodné pro těhotné ženy.

Balení: 30 kapslí
Hmotnost obsahu: 11.37 g Doplněk stravy JEUNESSE doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic z řady Les Parfaits: La Crème Anti-Temps, La Crème Jeunesse a Le Concentré Réparateur.
Lze užívat i samostatně.

gernetic logo

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o nákupu.

 

Balení a ceny

Česká republika
Cena pro zákaznice

30 kps.

810  Kč
Slovenská republika
Cena pro zákaznice

30 kps.

31.20 EUR