Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

LIBEREC – Léčebná kosmetika a regenerace

Odborná kosmetička PhDr. Miroslava Peřinová je zkušená kosmetička s dlouholetou praxí.

Co pro Vás znamená GERnétic?

GERnétic pro mě znamená životní náplň, styl, skloubení zdraví a krásy. Je to filozofie, která vytváří souznění celku a detailu, je širokospektrální. Probudí pleť, tělo a duši k životu a naplňuje motto Dr.Laporte: „Není krásy bez zdraví.” Viditelný okamžitý výsledek, rychlá revitalizace pleti, odpočinutá, spokojená zákaznice, která se ráda vrací, to je energie, která mě ženě stále dál...

NABÍDKA SLUŽEB A CEN

  • Ošetření všech typů pleti, regenerační ošetření rukou, dekoltu a poprsí.
  • Ceny jsou smluvní s ohledem na množství a použití materiálu.

Ohlasy klientek

Jsme se svým mužem dlouholetými klienty kosmetičky Dr. Miroslavy Peřinové. Stali se z nás i velmi dobří přátelé, přestože žijeme v Rakousku v Badenu blízko Vídně. Vyhovuje nám, že jsme ošetřováni oba najednou. Je to vlastně ošetření všech smyslů. Prostředí salonu, jemné doteky, tichá hudba navodí lehký a uvolňující spánek. Získáváme informace, jaký přípravek Gernétic používat, jak o sebe pečovat i v domácí péči. Výsledek je vždy ihned viditelný. Po ošetření přichází příliv energie, pohody a odpočinku. Manželovi byl včas odhalen vznik kožního nádoru, který byl odstraněn a vyléčen. Rádi se na další ošetření vracíme.
Monika Skorcic.

Kosmetickou péči využívám již dlouho, i když s ohledem na můj věk je to poměrně krátká doba. Je mi 75 let a na kosmetiku chodím cca 25 roků. Po dobu 20 let využívám péče paní Dr. Peřinové. Na ošetření docházím po 4-6 týdnech, výrobky GERnétic využívám po celou dobu, co je moje kosmetička používá v salonu. Kosmetické ošetření pleti považuji z a velmi kvalitní. Pozitivně hodnotím jednotlivé kroky při ošetření – čištění, velmi příjemné masáže obličeje i horní části hrudníku. Po masáži mám velmi příjemný pocit uvolnění v oblasti krku i ramen. Účinnost používaných kosmetických přípravků mohu hodnotit jak z osobního prožitku, tak i z informací o účinnosti jednotlivých složek kosmetických výrobků – obojí navzájem doplňují velmi příjemný pocit z celkového ošetření.
Výsledný efekt po ošetření pleti je vždy zcela zřetelný – při pohledu do zrcadla vidím rozzářenou a osvěženou pleť, celková nálada je vždy pozitivní a pocit uspokojení je příjemný.
V denní péči využívám krémy dle doporučení. Na krémy jsem nezaznamenala negativní reakce – poslední novinka, se kterou jsem se seznámila a používám ji, je krém Vital Transfer Visage. Je osvěžující, příjemný, působí lehce a vzdušně. Na kosmetické ošetření chodím po tak dlouhou dobu proto, že považuji práci paní Dr. Peřinové za velmi pečlivou a důkladnou. Osobně dokáže vytvořit příjemnou atmosféru v prostředí kosmetického salonu. Vážím si její práce i proto, že ji znám také z osobního a profesního života jako osobu důslednou, pečlivou a vsřícnou, která každou svou činnost zvládá velmi dobře a důsledně.
Do dalších let jí přeji zdraví a stále stejnou chuť pečovat o své klientky.
Mgr. Mária Rozkovcová

Kontakt

LIBEREC – Léčebná kosmetika a regenerace - PhDr. Miroslava Peřinová

Hrádecká 224, Liberec

Telefon kosmetička: +420 607 013 917

OTEVÍRACÍ DOBA

Provozní doba dle domluvy.

Všechny kosmetické salóny