Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Akné po porodu

Dotaz:

Dobrý den, je mi 33 let a po porodu se mi značně zhoršila plet, hlavně na tvářích. Vždycky jsem měla mastnou pleť a akné se taky občas objevilo, ale právě po porodu mi po akné na tvářích zůstávají červené fleky, a to aniž bych akné mačkala, je zvláštní, že hlavně levou tvář mám navíc takovou hrbolatou, drsnou až šupinatou a celkově červenou. Vůbec nevím čím to čistit, mazat prostě ošetřovat, aby to nebylo ještě horší. A to už jsem toho vyzkoušela! Prosila bych moc o radu jakou řadu Vaší kosmetiky nejlíp používat a kde by bylo možno sehnat vzorečky. Moc Vám děkuji za radu.

Odpověď:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz.
Váš problém akné je dán hormonální přeměnou, která vždy během těhotenství a kojení probíhá. Doporučuji podrobnou konzultaci u kosmetičky, která zhodnotí stav Vaší pleti a podle toho stanoví vhodnou pravidelnou domácí péči.
Doporučuji vyzkoušet tento protizánětlivý program: DERMA, SEBO GER, IMMUNO, SYNCHRO=základní péče, popřípadě se doplní po konzultaci s kosmetičkou.
O vzorečky můžete požádat přímo na našich webových stránkých.
Přeji mnoho úspěchů a hezký den