Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Pro profesionály

pro profesionály

Pro kosmetičky a profesionály

Vítejte v části webu pro profesionály, kde naleznete informace o spolupráci se značkou GERnétic i vstup do sekce pro již registrované kosmetičky.

GERnétic představuje ucelený systém péče o obličej a tělo pro kosmetické salony, lázně, wellness centra i domácí použití. Díky cílené výživě buněčných struktur dosahuje viditelných výsledků už v krátkém čase. Redukuje vrásky, řeší akné. Zlepšuje stav citlivé, problematické i zralé pleti. Formuje postavu, modeluje poprsí. Důkaz, že to funguje? GERnétic pro jeho účinnost využívají kliniky estetické medicíny u nás i ve světě.

Poptat spolupráci
Vstupte

Zóna pro již spolupracující profesionály

V této části webu pro již spolupracující registrované kosmetičky a profesionály GERnétic najdete vždy něco navíc: novinky, speciální nabídky, návody a tipy, rozšířené informace o produktech nebo podrobnosti o školeních a setkáních.

Portál pro Gerneticienne
 
Exkluzivita
Exkluzivita
Kosmetiku GERnétic zakoupíte od nás jako výhradního distributora.
Podpora
Podpora
Setkáváme se a sdílíme zkušenosti pro úspěšné podnikání.
Vzdělávací programy
Vzdělávací programy
Rozvíjejte se osobně i online díky Akademii GERnétic.
Dlouholeté zkušenosti
Dlouholeté zkušenosti
O krásu a zdraví pečujeme v Česku přes 25 let.
Komplexní přístup
Komplexní přístup
Vyřešte kožní obtíže a pečujte o pokožku celého těla.
Francouzská kosmetika
Francouzská kosmetika
Vyvinuto lékařem, prověřeno v 62 zemích.
Seznamte se

Co říkají profesionálové o GERnétic?

Hledáte kvalitní značku do svého salonu?
Inspirujte se příběhy těch, kteří s GERnétic už pracují.

Značka GERnétic patří v Perle v Lázních Lednice k samozřejmostem již několik let a této spolupráce si velice vážím. Její kosmetické přípravky, které využíváme při tělových zábalech a při pleťových ošetřeních, jsou naprosto výjimečné. Především klientky se po nich cítí krásné a prozářené, a my víme, že to není jen pocit, ale že kosmetika GERnétic dokáže skutečné zázraky a v péči o pleť je bezkonkurenční.

Poslechnout podcast

Ing. Petra Kalců

ředitelka Lázní Lednice,
Lázeňský dům Perla, Lednice

Páči sa mi, že táto kozmetika je rodina. Nie je to iba o tom, ako predať kozmetiku a zarobiť, je to rodinná kozmetika, kde sa o vás starajú, pomáhajú vám, vzdelávajú vás a stále vám venujú nové informácie, podporujú vás a to je pre mňa úplne úžasné. GERnétic pre mňa znamená veľmi veľa, je to môj životný štýl. Aj ja používam túto kozmetiku sama na seba a vlastne nie je človeka, s ktorým by som nespomenula o GERnétic.

Poslechnout podcast

Sylvia Šulíková

kosmetička GERnétic, Bratislava

Je to příjemná kosmetika. Moc se mi líbí, že na klientce jsou hned vidět výsledky. Čím déle s touto kosmetikou pracuji, tím více se mi líbí. Příjemně voní, je jemná, není moc parfemovaná. Dobře se s ní pracuje.

Naďa Matulová

kosmetička GERnétic, Zlín

GERnétic pro mě znamená práci, péči o celého člověka a potom také velmi příjemné firemní zázemí, nebojím se zatelefonovat.

Kateřina Paulová

Kateřina Paulová

kosmetička GERnétic, České Budějovice

Již několik let využíváme produkty kosmetiky GERnétic k ošetření těla i doplňkově k ošetření obličeje. Nejoblíbenější jsou celotělové zábaly z mořských řas, které si klientky objednávají s cílem podpořit proces detoxikace jako první krok k celkové regeneraci organismu i podpoře redukce tělesné hmotnosti. Z lékařského hlediska zábaly z mořských řas zlepšují prokrvení kůže a podkoží, podporují lymfatický systém a tím urychlují odplavení odpadních látek, stimulují imunitní systém. Navíc zpevňují a zvláčňují kůži celého těla, což klientky vnímají jako příjemný bonus.

MUDr. Stanislava Maulenová

MUDr. Stanislava Maulenová

lázeňská ředitelka a odborný garant, Alžbětiny lázně, Karlovy Vary

Bez Immuna ani na pustý ostrov! Immuno je pro mne takový malý zázračný produkt značky GERnétic, který mi v životě zachránil obličej a i sebevědomí.

Kamila Rendlová

Kamila Rendlová

kosmetička GERnétic, Písek

Velmi ráda s kosmetikou GERnétic pracuji. Poznala jsem ji jako klientka, a natolik mě přesvědčila, že jsem s ní začala pracovat. Nedám na ni dopustit, protože sama na sobě jsem si vyzkoušela, že opravdu funguje. V mezidobí jsem zkusila i jinou kosmetiku, protože jsem měla potřebu změny, ale velmi rychle jsem se zase vrátila ke kosmetice GERnétic. Stala se součástí mého života. Věřím jí. Cena odpovídá kvalitě. Klientky, které to pochopily, jsou z ní nadšené a šíří to dál.

Reference – rozhovor
Bohdana Havrdová

Bohdana Havrdová

kosmetička GERnétic, Liberec

Mám ráda hezké věci a GERnétic je pro mě hezký se vším všudy. Jak vypadá, voní, jak pomáhá, funguje a vylepšuje. A hlavně nesmím opomenout úžasné firemní zázemí.

Reference – rozhovor
Dagmar Mrňáková

Dagmar Mrňáková

kosmetička GERnétic, Nový Bor

V dnešní době, kdy jsme zahlceni velkým množstvím kosmetiky a spotřebního zboží, je pro mě GERnétic zárukou jistoty a kvality. Na tuto kosmetiku se mohu zcela spolehnout. Pokud klientku ošetřuji, je účinek viditelný již po prvním ošetření. Mám pocit dobře vykonané práce, protože jsem klientce poskytla nadstandardní ošetření za rozumnou cenu. Ráda se ke mně do salonu vrací.

Simona Jochová

Simona Jochová

kosmetička GERnétic, Břeclav
Obrázek kosmetičky obsluhující zákazníka
Pro profesionály

Máte kosmetický salon a jste kosmetička?

Nastartujte s GERnétic svou cestu k úspěšnému kosmetickému salonu.

Poptat spolupráci ještě dnes

Produktové novinky GERnétic

Marine & SPA

Ponořte se do mořského světa našich SPA produktů obohacených o aktivní látky z řas.

Zobrazit produkty
Hydratační a liftingové sérum

Pro luxusní regeneraci a zpevnění

Prohlédnout
z našeho blogu

Faktory, které zhoršují mastnou pleť

Přečíst článek
Aktuality

Aktuálně se děje

Odborný seminář GERnétic ve Francii

Odborný seminář GERnétic ve Francii

Spojit příjemné s užitečným se stalo dobrou tradicí při pořádání akcí pro naše Gerneticienne z Česka i ze Slovenska. Tak se stalo i v květnu 2024 při návštěvě odborného semináře GERnétic ve Francii, přímo v sídle zakladatele GERnétic, v Béraut v regionu Gaskoňsko. Odborné přednášky, poznání půvabného francouzského venkova a hlavně osobní setkání s lidmi s podobným zaměřením nás potěšilo, povzbudilo a posílilo.

Číst více
Coffrety GERnétic zvítězily v prestižní mezinárodní soutěži.

Coffrety GERnétic zvítězily v prestižní mezinárodní soutěži

Na konci září byli v Seville dekorováni vítězové 2023 European Carton Excellence Award (ECEA) za trvale udržitelné inovace lepenkářského průmyslu v posledním roce. Jsme hrdí na to, že vítězem v kategorii "Lepenkový obal roku" se staly coffrety francouzské kosmetiky GERnétic.

Číst více

Podcast: #19 Jak je důležité mít to správné prostředí

Jakou roli hraje světlo, teplota nebo empatie? Martina Zítková z teplického MZ studia prozradila, co pomáhá v kosmetickém salonu klientům relaxovat a vychutnat si čas pro sebe.

Více informací
Soutěž „ČESKO-SLOVENSKÁ HVĚZDA Partnerských salonů GERnétic 2024“

Soutěž „ČESKO-SLOVENSKÁ HVĚZDA Partnerských salonů GERnétic 2024“

Do soutěže budeme v letošním roce nominovat pouze kosmetičky Partnerských salonů GERnétic České a Slovenské republiky. Od kosmetiček nepožadujeme písemné přihlášky.

Zjistit více
Nejbližší školení

Chystáme v Akademii GERnétic

Zjistěte, z jakých dalších termínů a typů školení Akademie GERnétic můžete vybírat.

Zjistit více o našich školeních