Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

O nás

Obrazek 1 Obrazek 3 Obrazek 2
O nás

"Není krásy bez
zdraví"

Se špičkovými produkty francouzské přírodní kosmetiky GERnétic udržujeme v rovnováze krásu a zdraví pokožky obličeje a celého těla. Vracíme buňkám energii pro harmonické souznění těla i duše. S respektem k jedinečnosti každého klienta.

Zjistit více
DNA
LK SERVIS

GERnétic v Česku a na Slovensku

Společnost Mgr. Ladislav Kavan – LK Servis je generálním zastoupením francouzské kosmetické značky GERnétic pro Česko a Slovensko. Od roku 1996 působíme na českém trhu a od roku 2007 na slovenském trhu. Naše hlavní poslání spočívá v poskytování profesionálního zázemí kosmetickým salonům, nabízení špičkových produktů a komplexního servisu, který s naší značkou souvisí.

Zjistit více
GERnetic international
Náš tým
Náš tým

Seznamte se s naším týmem profesionálů

Každé vaše přání či nápad zpracujeme, každý problém je pro nás výzvou ke zlepšení, ke každé vaší objednávce přistupujeme s nejvyšší možnou péčí.

Zobrazit tým GERnétic
File icon

Certifikace

Kosmetika GERnétic netestuje výrobky na zvířatech a dodržuje všechny požadované zákony a legislativní normy při vývoji a výrobě svých produktů.

Číst více
Hearth icon

Podporujeme

Kosmetika GERnétic podporuje dárcovství krve a nadační fond Rozum a Cit

Číst více
Média

GERnétic v médiích

Kosmetika GERnétic se aktivně prezentuje v médiích prostřednictvím mnoha odborných článků a poraden. To zahrnuje také spolupráci s redaktory a influencery, abychom prezentovali naše produkty a filozofii značky skrze autentické a důvěryhodné kanály. Poradenství nám umožňují aktivně zapojit čtenáře do diskuse o našich produktech, salonních procedurách a značce na různých platformách.

Číst více
Rozhovor s majitelem

Velký rozhovor s majitelem českého a slovenského zastoupení GERnétic

Už první setkání s Ladislavem Kavanem mě velmi zaujalo a práce pro jeho firmu je pro mě motivující stále. Málokdy potkáte člověka s tak

Přečíst rozhovor
časopis Bon Jour

Přinášíme vám klientský časopis Bon Jour

Z našeho časopisu se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných rad z oblasti kosmetiky a informací od značky GERnétic.

Zjistit více
Časopis
Příběh GERnétic

Jak to všechno začalo a co to má společného s knihou Jonathan Livingston Racek

Před více než 60 lety založil přední francouzský lékař a biolog Dr. Albert Laporte v městečku Béraut v jihozápadní Francii první laboratoř zabývající se buněčnou terapií. V krajině Gers na úpatí Pyrenejí se začal věnovat náročnému výzkumu v oblasti přírodní a bylinné medicíny. Aby získal nejčistší a nejaktivnější látky z přírody, rozhodl se využít pouze nejmodernější metody – biotechnologie.

Své výzkumy organického složení buněk patentoval a v roce 1970 uvedl na trh první regenerační přípravky GERnétic Synchro a Cytobi. Značka se rychle zařadila k absolutní kosmetické špičce. Jejím posláním je od samého počátku dokonalá péče o krásu a zdraví pleti i vitalitu celého těla.

V témže roce napsal pilot, letecký mechanik a spisovatel Richard Bach novelu Jonathan Livingston Racek. Příběh kultovního díla vypráví o lidech-ptácích, kteří touží po poznání, naplnění života, lásce, svobodě a volnosti.

Pro Dr. Alberta Laporta se stal tento silný příběh životní inspirací. Ztotožnil se s ním natolik, že symbol racka vtělil do loga své milované značky.

Fotografie našeho zakladatele Dr. Alberta Laporte zakladatel

Dr. Albert Laporte

Dr. Albert Laporte se plně věnoval rozsáhlým výzkumům v oblasti buněčné terapie a biotechnologie. Objevil metodu, jak v krémech stabilizovat a uchovat aminokyseliny, nezbytné pro obnovení buněčné harmonie pokožky. Fascinujícími objevy byl motivován k dalšímu studiu a stal se světově uznávaným odborníkem nejen v buněčné terapii, ale také na poli vitaminologie, vědy o stopových prvcích, homeopatie a přírodní medicíny.

Přečíst celý příběh GERnétic