Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

O produktech GERnétic

Krásný a mladý vzhled není jen otázkou věku, ale výsledkem pravidelné péče kvalitními přípravky.

Posláním francouzské kosmetiky GERnétic je dokonalá péče o krásu a zdraví pokožky, a zároveň celého těla. Využívá výtažky z 200 bylin a 15 druhů řas z ekologických oblastí, které zpracovává moderní biotechnologií umožňující zachování přirozených účinků aktivních látek.

Zjistit více

Přehled našich řad produktů - Marin, Lift Men, Synchro, Fibro, Glyco, Melano a další

Propojení západní vědy a poznatků východní medicíny

Transport buněčných živin

GERnétic vychází z poznání, že pomocí kosmetické péče lze tělo obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky.

Aktivními látkami zabezpečujícími harmonické fungování těla i pokožky jsou vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, tedy výživné látky, které by měl člověk získávat výživou. Průmyslově zpracovaná strava však neumožňuje získání všech výživných látek v optimálním množství a poměru tak, jak je jednotlivé buňky potřebují.

Vitamíny

Vitaminy A, B, C, D zpomalují projevy stárnutí, kolagen a kyselina hyaluronová hydratují pokožku.

 

Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou základní stavební jednotkou zodpovídající za obnovu tkání. Některé aminokyseliny naše tělo vyrobí, jiné přijímáme stravou.

Minerály

Prvky jako draslík, hořčík nebo vápník jsou pro pokožku velmi prospěšné. Aktivují metabolismus a tonizují pokožku.

Dr. Albert Laporte se plně věnoval rozsáhlým výzkumům v oblasti buněčné terapie a biotechnologie. Objevil metodu, jak v krémech stabilizovat a uchovat aminokyseliny a další účinné složky, nezbytné pro obnovení buněčné harmonie pokožky.

Do přípravků GERnétic zakomponoval Dr. Laporte speciální nosiče aktivních látek, které dokážou proniknout všemi vrstvami kůže a obohatit buňky potřebnými živinami. Fascinujícími objevy byl motivován k dalšímu studiu a stal se světově uznávaným odborníkem nejen v buněčné terapii, ale také na poli vitaminologie, vědy o stopových prvcích, homeopatii a přírodní medicíny.

Homeopatické dávkování

Využití homeopatického dávkování

Homeopatie představuje alternativní způsob péče o zdraví. Využívá naředěné přírodní látky k povzbuzení přirozené činnosti buněk, nemá vedlejší účinky jako mnohé léky.

Při aplikaci produktů GERnétic se využívá tzv. homeopatické dávkování čili nanášení přípravků v malém množství. Jen tolik, aby se produkt rozetřel jemně po pokožce a mohl se dobře vstřebat. Tímto způsoben bude pokožka zásobena optimální dávkou aktivních látek, které beze zbytku využije.

Východní medicína a GERnétic

Podstata východní medicíny spočívá v celostním pohledu na lidské tělo a zdraví, která zahrnuje fyzické, energetické a mentální aspekty. Přiklání se k názoru, že naším tělem prochází meridiánové dráhy spojující jednotlivé orgány a udržující naše tělo v homeostáze.

Využití meridiánových drah

Během obličejové i tělové péče aplikujeme přípravky GERnétic na zóny se zakončením meridiánových drah (ušní lalůčky, chodidla, solar plexus), neboť klinickými testy zde byla prokázána rychlá prostupnost aktivních látek.

Fotografie našeho zakladatele Dr. Alberta Laportezakladatel

Dr. Albert Laporte

Vědec Dr. Albert Laporte objevil metodu, jak v krémech stabilizovat a uchovat vitamíny, minerály a aminokyseliny, nezbytné pro obnovení buněčné harmonie pokožky. Stal se světově uznávaným odborníkem nejen v buněčné terapii, ale také na poli vitaminologie, vědy o stopových prvcích, homeopatie a přírodní medicíny.

Jedinečnost GERnétic

Čím se GERnétic liší od běžné kosmetiky

  • Působí nejen na projevy na pokožce, ale hledá i příčinu obtíží
  • Cílená výživa a reaktivace energie kožních buněk
  • Vhodný i pro tu nejnáročnější a nejcitlivější pokožku
  • Po aplikaci je pleť zklidněná a svěží
  • Redukuje vrásky a oddaluje projevy stárnutí
Jedinečnost našich produktů
  • Účinně zeštíhluje a formuje tělo
  • 200 bylin a 15 druhů řas z ekologicky certifikovaných oblastí
  • Aktivní látky působí v hlubokých vrstvách pokožky
  • Efektivně pečuje o problematickou pokožku s akné
  • Harmonizuje funkce pleti
Certifikace GERnétic
Certifikace a bezpečnost

Certifikace GERnétic

Všechny produkty GERnétic jsou pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou. Testy potvrzují, že produkty nezpůsobují podráždění pokožky ani očí, a že konzervační systém je účinný. Všechny produkty procházejí odpovídajícími testy a jejich používání je bezpečné.

Přípravky značky GERnétic jsou vyrobeny z rostlinných ingrediencí získaných biotechnologickou cestou. Žádný z produktů není testován na zvířatech.

Zjistit více
“GERnétic, to je krása zevnitř”

Dr. Albert Laporte
zakladatel značky GERnétic,
lékař a biolog

Příběh GERnétic

Jak to všechno začalo a co to má společného s knihou Jonathan Livingston Racek

Začátek kariéry a první objevy

Historie francouzské kosmetiky GERnétic je spjata s touhou Dr. Alberta Laporta darovat každé ženě pocit krásné a zdravé pleti.

Po ukončení studia biologie a biochemie byl Dr. Albert Laporte přijat do prestižního týmu vědců na pařížské klinice popálenin. Zatímco pracoval na vývoji speciálních mastí pro případy vážně popálené pokožky, podařilo se mu uskutečnit důležitý objev. Jestliže se aktivní mast aplikuje na popálenou pokožku, dochází nejen k jejímu uzdravení, ale účinné složky současně harmonizují funkce tělesných orgánů. Výsledkem je uzdravení popálenin, hluboká regenerace pokožky a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Dr. Albert Laporte svůj objev představil jako tzv. buněčnou terapii, jejíž princip spočívá v poznání, že dostatek výživných látek je nezbytný pro správné fungování lidského těla. Vysvětluje že, jestliže buňky získají kvalitní výživu, uchová si pokožka dlouhodobě svou přirozenou krásu a zdraví.

Jednotlivé buňky potřebují pro své optimální fungování aktivní výživné látky v určitém poměru a množství. Množství i poměr výživných látek je přitom pro každou buňku individuální.

Fotografie našeho zakladatele Dr. Alberta Laporte

Dr. Albert Laporte

zakladatel francouzské značky GERnétic

První krémy a otevření Laboratoires GERnétic Synthèse

V roce 1970 uvedl Albert Laporte na trh své první regenerační krémy Synchro a Cytobi. Měl úspěch a pro svůj sen nadchnul tým špičkových specialistů, s nimiž o několik let později otevřel známé laboratoře Laboratoires GERnétic Synthèse. Pro své laboratoře vybral Dr. Laporte to nejlepší místo: Château d´Ensoules v Béraut v oblasti Gers, obklopené nedotčenou krajinou Pyrenejí, ideální prostředí pro kultivaci, vývoj a výrobu 100 % přírodních produktů.

K výrobě se stále používají aktivní látky rostlinného původu pocházející z Francie i jiných zemí. Jsou vybírány pečlivě na základě jejich účinnosti a nejlepšího možného profilu molekul.

Fotografie zámečku Château d´Ensoules v Béraut Château d´Ensoules

Laboratoires GERnétic Synthèse

První krémy Synchro a Citobi