Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Spolupracujte s námi

Připojte se k profesionálům z 62 zemí světa, kteří dosahují výsledků při kosmetických procedurách i řešení problémů na pokožce. Objevte komplexní péči o pleť i celé tělo, která vám přináší věrné a spokojené klienty. Propojte v kosmetickém salonu viditelné účinky s relaxací. Přesvědčte se sami. Absolvujte Vstupní odborný seminář a staňte se součástí GERnétic.

Poptat spolupráci
Více informací vám ráda poskytne
Ing. Marta Záveská
marta.zaveska@gernetic.cz +420 724 967 467
Francouzská kosmetika
Exkluzivita
Kosmetiku GERnétic zakoupíte od nás jako výhradního distributora.
Francouzská kosmetika
Podpora
Setkáváme se a sdílíme zkušenosti pro úspěšné podnikání.
Francouzská kosmetika
Vzdělávací programy
Rozvíjejte se osobně i online díky Akademii GERnétic.
Francouzská kosmetika
Dlouholeté zkušenosti
O krásu a zdraví pečujeme v Česku přes 25 let.
Francouzská kosmetika
Komplexní přístup
Vyřešte kožní obtíže a pečujte o pokožku celého těla.
Francouzská kosmetika
Francouzská kosmetika
Vyvinuto lékařem, prověřeno v 62 zemích.
Seznamte se

Co říkají profesionálové o GERnétic?

Hledáte kvalitní značku do svého salonu?
Inspirujte se příběhy těch, kteří s GERnétic už pracují.

Značka GERnétic patří v Perle v Lázních Lednice k samozřejmostem již několik let a této spolupráce si velice vážím. Její kosmetické přípravky, které využíváme při tělových zábalech a při pleťových ošetřeních, jsou naprosto výjimečné. Především klientky se po nich cítí krásné a prozářené, a my víme, že to není jen pocit, ale že kosmetika GERnétic dokáže skutečné zázraky a v péči o pleť je bezkonkurenční.

Poslechnout podcast
Ing. Petra Kalců

Ing. Petra Kalců

ředitelka Lázní Lednice,
Lázeňský dům Perla, Lednice

Páči sa mi, že táto kozmetika je rodina. Nie je to iba o tom, ako predať kozmetiku a zarobiť, je to rodinná kozmetika, kde sa o vás starajú, pomáhajú vám, vzdelávajú vás a stále vám venujú nové informácie, podporujú vás a to je pre mňa úplne úžasné. GERnétic pre mňa znamená veľmi veľa, je to môj životný štýl. Aj ja používam túto kozmetiku sama na seba a vlastne nie je človeka, s ktorým by som nespomenula o GERnétic.

Poslechnout podcast
Sylvia Šulíková

Sylvia Šulíková

kosmetička GERnétic, Bratislava

Je to příjemná kosmetika. Moc se mi líbí, že na klientce jsou hned vidět výsledky. Čím déle s touto kosmetikou pracuji, tím více se mi líbí. Příjemně voní, je jemná, není moc parfemovaná. Dobře se s ní pracuje.

Naďa Matulová

Naďa Matulová

kosmetička GERnétic, Zlín

GERnétic pro mě znamená práci, péči o celého člověka a potom také velmi příjemné firemní zázemí, nebojím se zatelefonovat.

Kateřina Paulová

Kateřina Paulová

kosmetička GERnétic, České Budějovice

Již několik let využíváme produkty kosmetiky GERnétic k ošetření těla i doplňkově k ošetření obličeje. Nejoblíbenější jsou celotělové zábaly z mořských řas, které si klientky objednávají s cílem podpořit proces detoxikace jako první krok k celkové regeneraci organismu i podpoře redukce tělesné hmotnosti. Z lékařského hlediska zábaly z mořských řas zlepšují prokrvení kůže a podkoží, podporují lymfatický systém a tím urychlují odplavení odpadních látek, stimulují imunitní systém. Navíc zpevňují a zvláčňují kůži celého těla, což klientky vnímají jako příjemný bonus.

MUDr. Stanislava Maulenová

MUDr. Stanislava Maulenová

lázeňská ředitelka a odborný garant, Alžbětiny lázně, Karlovy Vary

Bez Immuna ani na pustý ostrov! Immuno je pro mne takový malý zázračný produkt značky GERnétic, který mi v životě zachránil obličej a i sebevědomí.

Kamila Rendlová

Kamila Rendlová

kosmetička GERnétic, Písek

Velmi ráda s kosmetikou GERnétic pracuji. Poznala jsem ji jako klientka, a natolik mě přesvědčila, že jsem s ní začala pracovat. Nedám na ni dopustit, protože sama na sobě jsem si vyzkoušela, že opravdu funguje. V mezidobí jsem zkusila i jinou kosmetiku, protože jsem měla potřebu změny, ale velmi rychle jsem se zase vrátila ke kosmetice GERnétic. Stala se součástí mého života. Věřím jí. Cena odpovídá kvalitě. Klientky, které to pochopily, jsou z ní nadšené a šíří to dál.

Reference – rozhovor
Bohdana Havrdová

Bohdana Havrdová

kosmetička GERnétic, Liberec

Mám ráda hezké věci a GERnétic je pro mě hezký se vším všudy. Jak vypadá, voní, jak pomáhá, funguje a vylepšuje. A hlavně nesmím opomenout úžasné firemní zázemí.

Reference – rozhovor
Dagmar Mrňáková

Dagmar Mrňáková

kosmetička GERnétic, Nový Bor

V dnešní době, kdy jsme zahlceni velkým množstvím kosmetiky a spotřebního zboží, je pro mě GERnétic zárukou jistoty a kvality. Na tuto kosmetiku se mohu zcela spolehnout. Pokud klientku ošetřuji, je účinek viditelný již po prvním ošetření. Mám pocit dobře vykonané práce, protože jsem klientce poskytla nadstandardní ošetření za rozumnou cenu. Ráda se ke mně do salonu vrací.

Simona Jochová

Simona Jochová

kosmetička GERnétic, Břeclav
Proč právě GERnétic

Profesionálové GERnétic probouzejí půvab v nitru pleti. Připojte se k nim.

Léty prověřená značka

GERnétic pečuje o zdraví a krásu pokožky už 60 let a získal si miliony spokojených klientů v 62 zemích. Pracují s ním profesionálové ve více než 25 000 salonech, lázních, wellness provozech či na klinikách estetické medicíny po celém světě. V České republice se stará o pleť klientů od roku 1996, na Slovensku od roku 2007.

Exkluzivita a velkoobchodní ceny

Kosmetiku GERnétic je možné pořídit jen u proškolených odborníků nebo v našem oficiálním e-shopu. V portfoliu je přes 80 kosmetických produktů v baleních pro zákazníky do domácí péče a také v kabinetních baleních pro práci profesionálů. Kromě přípravků nabízíme další sortiment pro kosmetičky a odborníky z oboru. Jako registrovaný profesionál nakupujete za velkoobchodní ceny. Nezapomeňte se před nákupem přihlásit a čerpejte všechny výhody.

Ihned viditelné účinky

Přípravky a procedury GERnétic zabezpečují viditelné výsledky už po první návštěvě salonu. Přitom nevyžadují žádnou přístrojovou techniku. Přípravky GERnétic se zapracovávají do pokožky pomocí tzv. francouzské efleráže. Jde o lehké a velmi příjemné doteky, jež uvolňují napětí a posilují celkový efekt péče. Klientky a klienti budou z kosmetických procedur odcházet připraveni na své každodenní plány se zklidněnou a pěstěnou pokožkou i novou dávkou sebevědomí.

Komplexní přístup

S produkty GERnétic sestavíte pěstící procedury na míru každé pleti, pokožce těla i poprsí. Navrhnete účinnou salónní i domácí péči, která zákazníky přesvědčí, že našli značku na celý život. Holistický přístup GERnétic řeší nejen problémy pokožky, ale také jejich příčiny.
O zdraví kůže se přípravky starají už na buněčné úrovni. Kombinují v sobě nejnovější vědecké poznatky a receptury s vysokým obsahem biotechnologicky získaných přírodních aktivních látek. GERnétic dává vyniknout půvabu i náročné pokožky s akné, vráskami či celulitidou.

Marketingová podpora

Poskytneme vám letáky, katalogy a další materiály, které pomohou vylepšit vaši prezentaci v salonu. Můžeme vás zviditelnit prostřednictvím oficiálního facebookového a instagramového účtu značky pro Česko a Slovensko. Anebo společně natočíme epizodu podcastu Na vlnách krásy GERnétic o tématu, které je vám blízké. A to zdaleka není vše. Rádi nacházíme cestu, jak vaše marketingové aktivity posílit.

Vzdělávací programy

Zaškolíme vás nejen na naší centrále v Kosmetickém studiu GERnétic, ale také přímo ve vašem salonu, hotelu, wellness studiu, lázních či na klinice. V rámci Akademie GERnétic vás čekají atraktivní online i prezenční semináře a workshopy na odborná kosmetická témata i přednášky nebo webináře týkající se psychologie, výživy, komunikace, obchodních dovedností nebo marketingu. Školení probíhají v ČR, SR i ve Francii. Využijte možnost profesního rozvoje a získejte nejrůznější benefity. Chcete se s GERnétic teprve seznámit? Vyzkoušejte si komentované ošetření zdarma.

Podpora a komunikace

Propojujeme vás s kolegy a osobnostmi světa krásy a zdraví. Chystáme pro vás odborná i společenská setkání, díky nimž můžete sdílet zkušenosti a inspirovat se ve svém podnikání. Pravidelně vám přinášíme novinky ze světa GERnétic. Podporujeme vás prostřednictvím odborných konzultací i uzavřené Facebookové skupiny Gerneticienne, kde vám odpovídáme na dotazy a sdílíme tipy pro vaši praxi v salonu.

laptop_684-480

Poptat spolupráci

Jak začít spolupracovat s GERnétic?

Spolupracovat s GERnétic je snadné

V GERnétic vám nasloucháme. Záleží nám na vaší důvěře, vzájemné podpoře a spokojenosti.

Poptat spolupráci ještě dnes
 • 1

  Spojte se s námi

  Domluvíme se na setkání či dalších možnostech.

 • 2

  Absolvujte Vstupní odborný seminář / webinář

  Absolvujte Vstupní odborný seminář „Péče o obličej“ a získejte Mezinárodní certifikát GERnétic.

 • 3

  Vítejte v rodině GERnétic

  Nyní můžete ve svém salonu pečovat o krásu a zdraví pokožky klientů s naší kosmetikou.

 • 4

  Nabízíme další formy vzdělávání v rámci Akademie GERnétic.

  Vybírejte z řady vzdělávacích i jiných speciálních akcí GERnétic a čerpejte všechny benefity spolupráce pro svůj úspěšný salon.

Poptat spolupráci ještě dnes
Zájem o spolupráci

Napište nám a naše obchodní manažerka vás bude kontaktovat!

Zanechte nám na sebe kontakt, spojíme se s vámi co nejdříve.

Máte dotaz? Napište nám, nebo nám zavolejte

Jitka Stránská

Obchodní manažerka

Ing. Marta Záveská

Obchodní manažerka

Recepce

602 501 191 (po–pá: 8–16)
235 325 659 (po–pá: 8–16)

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
FAQ

Často kladené otázky o spolupráci

Máte dotaz, který bychom zde měli doplnit?
Napište nám ho na info@gernetic.cz
Děkujeme.

Poptat spolupráci
Chtěla bych si kosmetické přípravky GERnétic z důvodu případné spolupráce vyzkoušet. Je to možné?
Rádi poskytneme vzorečky k vyzkoušení nebo také nabízíme ukázkové ošetření zdarma ve firemním salonu nebo v salonu odborné kosmetičky GERnétic v oblasti zájemkyně. Napište nám na e-mail: info@gernetic.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.
Měla bych zájem o spolupráci s GERnétic jako kosmetička. Jaké jsou podmínky?
V rámci Akademie GERnétic můžeme proškolit kosmetičku, která pracuje na IČO nebo se chystá otevřít salon a má kosmetické vysvědčení ze školy nebo kurzu. Prvním krokem ke spolupráci je absolvování jednodenního Vstupního odborného semináře GERnétic (prezenčně nebo online). Na semináři získáte certifikát, který vás opravňuje k nákupu přípravků v kabinetním a zákaznickém balení za velkoobchodní ceny. Součástí naší spolupráce je poskytování odborných konzultací a marketingová podpora.
Objednávat zboží do salonu za velkoobchodní ceny můžete prostřednictvím našeho e-shopu po registraci pro profesionály, zatelefonováním na +420 602 501 191 a +420 235 325 659 nebo zasláním e-mailu na info@gernetic.cz.
Jaká je cena za školení?
Informace o nabídce školení v rámci Akademie GERnétic najdete na stránce Školení.
Chtěla bych se proškolit, ale nemůžu odjet z domova z osobních důvodů.
V tom případě vás můžeme proškolit ve vašem salonu nebo nabízíme proškolení online.
Naučím se na Vstupním odborném semináři pracovat s kosmetikou GERnétic?
Seminář zahrnuje teoretickou i praktickou část, tj. ukázkové ošetření. Různé typy ošetření pro vaši praxi si můžete dobře vyzkoušet na praktických cvičeních tzv. Ateliérech. Pod vedením školitelky se vzájemně ošetříte s další účastnicí Ateliéru.