Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Podcasty

podcasty_header
Na vlnách krásy GERnétic

Toužíte porozumět víc svojí pokožce i péči o pleť a nahlédnout za oponu kosmetického světa?  Chtěli byste vědět, jaké souvislosti se na vaší tváři podepisují? Zajímá vás, jak to chodí v kosmetických salonech? To vše vás čeká v podcastu Na vlnách krásy GERnétic. S inspirativními lidmi z oboru rozebíráme témata jako akné, fotostárnutí, vrásky, výživa, aktivní látky nebo kosmetický byznys. Uvolněte se a dopřejte si příjemný poslech.

S láskou, tým GERnéticg

  • #NaVlnachKrasyGERnetic
  • #GERneticczsk
  • #beauty
  • #loveYOURskin
#20: Fotostárnutí a ochrana před (jarním) sluníčkem

Kdo by se netěšil na sluncem zalité jarní dny. Nová energie po zimě přijde vhod. Kdy se ale mění blahodárný vliv paprsků v ten škodlivý? Jak působí na kůži? Co je to fotostárnutí a jak na něj vyzrát? O tom si s námi povídala Šárka Stará, firemní kosmetička a školitelka GERnétic.

#19: Jak je důležité mít to správné prostředí

Že shon běžného pracovního dne nechceme potkávat v místech, kam si chodíme odpočinout, je asi jasné. Jenže jak přesně by mělo takové místo pro relaxaci vypadat? Gerneticienne Martina Zítková z teplického MZ Studia prozrazuje, co vše nám specifické prostředí kosmetického salonu umožní zažít, a přibližuje, co je pro nerušené nicnedělání na lehátku nejdůležitější.

#18: Jsou lázně vážně jen o zdraví?

Jak se v posledních letech změnilo lázeňství? Jsou to stále hlavně zdravotní důvody, proč se do lázní vydáváme, anebo hledáme něco víc? Na to vše jsme se ptali Ing. Petry Kalců, ředitelky Lázní Lednice Lázeňského domu Perla, která nám navíc prozradila, čím jsou nejmladší léčebné lázně v České republice jedinečné.

#17: Jak uspět v kosmetické branži

Svět krásy láká mnohé z nás. Pro přitažlivé vůně, sny o estetice a radost z příjemných emocí, které můžeme spoluutvářet. Jak se v tomto odvětví prosadit a co je zárukou úspěchu? Majitelka bratislavského SYLVIA SULIK STUDIO Sylvia Šulíková otevřeně přiznává, že bez vášně a víry ve vlastní schopnosti bývá cesta na výsluní složitá.

#16: Akné: Opravdu víte, co to je a jak se ho zbavit?

Na internetu nejvyhledávanější kosmetický pojem: Akné. Proč vzniká, jak mu čelit a kde v rutině udělat rychlé a efektivní změny, abychom mu jednou pro vždy dali vale? Na to nám odpovídala Alena Kimlová, uznávaná kapacita v kosmetickém světě, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic, která je rovněž vedoucí lektorkou akademie GERnétic. Za svou 25letou spolupráci s touto francouzskou značkou jí rukama prošla řada žen, které akné trápilo. Ty se dnes pyšní krásnou a svěží pokožkou.

#15: Lze mlsat chytře?

Tam si pro chuť uzobneme, tam se potěšíme dobrým, a ne vždy zrovna vyváženým jídlem. Připijeme na oslavě, svatbě nebo jen tak s kamarádkou. Lze to ukočírovat, aby za naše požitkářství tělo nepykalo? A jak se s následky takové letní grilovačky vypořádat? Na to vše nám odpovídal biolog, výživový poradce a milovník dobrého jídla Mgr. Richard Husovský, který se podílel také na publikaci Krása nejen na talíři z edice kosmetiky GERnétic.

#14: Umění udělat si čas na sebe.

Že musíme odpočívat všichni stejně? Ani náhodou. Tlak na to, jak má vypadat správný relax, vás nakonec může dohnat ještě k většímu stresu. Abyste věděli, že odpočinek je čistě vaše svoboda, povídali jsme si s šéfredaktorkou Měsíčníku Prosperita a příloha Madam Business a Fresh Time. Eva Brixi se totiž nezastaví. Ale zrelaxovat se umí a zavedeným představám nepodléhá.

#13: Oční okolí - Čím trpí a jak o ně pečovat?

Oční okolí mluví za nás. Málo spánku, smysl pro humor, starosti? To vše se do něj vepíše! Čím oční okolí trpí, co pro ně můžeme udělat a jak o tyto partie pečovat, aby na nás neprozradily věk ani noc plnou zábavy, nám odtajnila Blanka Chmelíková, školitelka značky GERnétic a kosmetička z pražského Kosmetického studia GERnétic.

#12: Kvalita a inovace v kosmetickém světě GERnétic

Pojďte s námi nahlédnout do Laboratoří GERnétic a pronikněte do kvality kosmetiky této francouzské značky. O bezpečnosti, testování i aktivních látkách hovořila Nathalie Michel, technická a regulatorní ředitelka z Laboratoires GERnétic Synthèse z Francie.

#11: Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny tvoří hlavně estetický problém. Ale dobrou zprávou je, že s nimi můžeme hodně udělat. Jak na to prostřednictvím kosmetické péče, prozradila Jitka Šilhová z kosmetického salonu GERnétic v Praze na Národní třídě.