Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Reference

MUDr. Alena Pčolová - dermatoložka

Díky složení a výborným vlastnostem splňuje krém Synchro podmínky použití nejen pro řešení estetických nedostatků, vyhlazování vrásek, ale během své praxe jsem tento krém mohla využít u svých pacientů i na řešení dalších kožních problémů, a to s velmi dobrým efektem. Pacienti byli spokojení při použití na promazávání atopického nebo suchého chronického ekzému, viděla jsem, že se pokožka zvláčnila, utlumilo se svědění. Doporučovala jsem ho na zjemnění jizev po akné, po odstranění znamének, před plánovaným či jiným chirurgickým zákrokem, kdy se u pacientů zlepšením imunity kůže jizva lépe a kvalitněji hojí, nevytvoří se keloidní nebo vpadlé jizvy. Nanášením na seboroické a solární odlupující se keratózy jsem pozorovala postupné vyhlazení od šupin, následný zákrok tekutým dusíkem nemusel být potom tak intenzivní a krém pacienti používali i na doléčení po odloupnutí krusty. Při bolestivých trhlinkách se zjemní pokožka také v koutcích úst, je ale potřeba řešit také základ onemocnění, které je vyvolalo. S krémem Synchro jsem byla u svých pacientů vždy spokojená a mohu ho doporučit.

MUDr. Stanislava Maulenová – lázeňská ředitelka a odborný garant – Alžbětiny lázně, a.s., Karlovy Vary

 Již několik let využíváme produkty kosmetiky GERnétic k ošetření těla i doplňkově k ošetření obličeje. Nejoblíbenější jsou celotělové zábaly z mořských řas, které si klientky objednávají s cílem podpořit proces detoxikace jako první krok k celkové regeneraci organizmu i podpoře redukce tělesné hmotnosti.  Z lékařského hlediska zábaly z mořských řas zlepšují prokrvení kůže a podkoží, podporují lymfatický systém a tím urychlují odplavení odpadních látek, stimulují imunitní systém. Navíc zpevňují a zvláčňují kůži celého těla, což klientky vnímají jako příjemný bonus. Vzhledem k  účinkům těchto produktů nabídku procedur GERnétic stále rozšiřujeme. Nyní připravujeme terapeutické ošetření zad - tělovou kúru působící na odstranění svalového a psychického napětí a uvolnění krční páteře. Dále nás velmi zaujal  zeštíhlující zábal, který doplnil naše vlastní procedury, které za tímto účelem nabízíme. Odborná školitelka GERnétic přijíždí do lázní proškolovat naše masérky a lázeňské pracovnice,  jsme spokojeni také s podporou prodeje i celkovým servisem.

Ing. Petra Kalců, ředitelka Lázně Lednice s. r. o. 

 „Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, jsou nejmladšími léčebnými lázněmi v České republice. Klienti nás vyhledávají nejen kvůli přírodnímu léčivému zdroji – jodobromové solance, ale také sem jezdí za odpočinkem, který na sebe často bere podobu relaxačních procedur. V jejich rámci využíváme jen ověřené a vysoce kvalitní kosmetické produkty. Právě proto jsme si vybrali francouzskou kosmetiku GERnétic. Je jiná. Na první místo staví zdraví pokožky a snaží se řešit ne následky, ale příčiny estetických nedokonalostí. To spočívá ve správné výživě buněk. Dodat jim, co potřebují. Již tři roky pozorujeme, jak nám klienty doslova mění před očima. Velkou oblibu si získal celotělový zábal Vločkové omlazení, Regenerační antistresový zábal nebo Stimulační ošetření horních a dolních končetin. S produkty GERnétic dokáže naše kosmetička rozzářit pleť každému. Že produkty fungují, máme ověřené z praxe. Určitě je to značka, jež osloví ty, kteří kosmetiku i kosmetické procedury vnímají jako samozřejmou součást péče o svůj pěstěný vzhled i zdraví. Prostě GERnétic je IN, doporučujeme ho vyzkoušet a určitě to i pro vás bude jasná volba.

RNDr. Lucie Benešová, Ph.D., ředitelka pro výzkum a služby Genomac výzkumný ústav, s.r.o.

Velký vliv na schopnost těla odpovídat na zeštíhlovací program má také genetická predispozice, která se může u různých lidí lišit. Jedná se především o geny řídící ukládání a odbourávání tuků. Ve spolupráci s Genomac výzkumným ústavem provedl GERnétic malou studii, kde jsme na několika jedincích sledovali, jaké jsou účinky zeštíhlovacího přípravku Adipo Gasta v závislosti na různých genetických předpokladech. Z výsledků vyplývá, že při zavedení základního redukčního režimu (pravidelná pohybová aktivita + úprava/redukce stravy dle genetických predispozic) došlo k úbytku celkové hmotnosti, obvodu pasu a boků u všech testovaných osob. Rychlost a míra úbytku však byly, kromě počátečního BMI a „razantnosti“ redukčního programu, závislé z velké části na sledovaných genetických predispozicích. Jejich znalost tedy může napomoci při odhadu účinku zeštíhlovací kúry na konkrétní osobu.  Pozitivní informace pro klienty je, že pomocí přípravku Adipo Gasta od kosmetiky GERnétic lze redukovat hmotnost cíleně v problematických partiích bez ohledu na věk či pohlaví.