Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Akné v pozdějším věku

Dotaz:

Dobrý den je mi 46 let a mám akné, hlavně kolem úst, na spáncích a často i na krku.. Ráda bych si zakoupila kosmetiku Ge. Který přípravek by jste mi doporučila? Děkuji Vlasta

Odpověď:

Předpokládám, že jste Vaše akné řešila i s dermatologem, při akné po čtyřicítce je třeba pátrat i po event. příčinách v organismu, i když i tady hrají hlavní úlohu hormony, stres, dědičnost… Z kosmetiky GERnétic bych doporučovala pravidelné čištění pleti přípravkem Derma a Sebo Ger. Pleti by prospěla pravidelná aplikace krému Synchro a masky Immuno (smícháme 1 díl krému a 1 díl masky a vetřeme do pleti. Nanášíme ráno a večer. Na zánětlivé projevy můžete večer po vstřebání Immuno/Synchro aplikovat lokálně tenkou vrstvu masky Immuno a nechat do rána působit. Je-li akné hodně aktivní aplikujte masku Immuno samostatně jedenkrát denně na celý obličej. Připomínám, že oba přípravky stačí aplikovat skutečně jen v malém množství.