Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Jak řešit akné

Dotaz:

dobrý den,velmi prosím o radu. Je mi 26 let,na akné trpím od puberty. Dřív to bylo zapříčeněno zřejmě nedostatkem péče,nicméně ted se každý večer odlíčím a nanesu hydratační krém,plet se mi zlepšila,ale na bradě se toho nemůžu zbavit,přitom zbytek obličeje už je až na občasnou nepatrnou vyjímku zdravý. Navštivovala jsem kosmetičku a paradoxně se mi to pokaždé zhoršilo. Má brada je zjizvená,tvoří se mi začervenalé pupínky a zároven je pořád plná malých,které pravidelně mačkám a nemizí. Už si nevím rady,každá kosmetická značka svůj produkt nabídne jako ten nejůčinější,ale nevím jaký zvolit. Jsem ochotná investovat,pokud získám záruku konečného uzdravení. Předem děkuji za odpověd.

Odpověď:

Dobrý den,
Akné je zánětlivé onemocnění mazový žláz a vlasových folikulů. Na vývoji akné se podílí celá řada faktorů a především hormonální přestavba organizmu, psychické problémy. Vzhled naší pleti je jakýmsi odrazem toho, co se děje uvnitř. Dle místa výskytu lze určit i pravděpodobnou příčinu. Například akné na bradě se často objevuje před i během menstruace (Váš situace), na čele často souvisí s onemocněním jater.
Pokud chceme léčit akné, je třeba se zaměřit na výživu. Jeho vznik totiž může být spojen i s nevyváženou stravou. Při nadměrné konzumaci bílého pečiva, sladkých, kořeněných a tučných jídel. Často pomůže vynechat mléčné výrobky, preferovala bych spíše produkty v zakysaném stavu – ve formě bio jogurtů, tvarohů, ale i přesto v omezené míře. Při konzumaci nevyvážené stravy však nedochází okamžitě ke zhoršení, ale až za 2-3 dny.
Z vlastních zkušeností doporučuji péči kosmetikou GERnétic.

O francouzské kosmetice GERnétic:

Přípravky jsou vysoce kvalitní, jsou vyráběné nejmodernější metodou – biotechnologií (laicky řečeno: jednotlivé části rostlin a mořských řas se rozpitvají až na buňky, po důkladném rozboru jsou na stejné bázi vytvořené buňky nové – rekonstruované- a ty jsou aplikované do přípravků). Přípravky se dlouhou dobu testují na francouzských klinikách, při výrobě procházejí náročnou kontrolou.
Nejsou testovány na zvířatech.
GERnétic dosahuje vynikajících výsledků na základě buněčné terapie, homeopatického dávkování, využíváním meridiánových drah.
Obsahují vitamíny, stopové prvky, minerální látky a aminokyseliny v optimálním poměru pro harmonizaci metabolismu v lidském těle. Působí na příčiny problémů a odstraňují jejich následky.
Jak říká doktor Laporte: „GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jedná se spíš o působení na celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na stavu a vzhledu pokožky.“
Pro zajímavost – při ošetření kosmetikou GERnétic není třeba mechanického čištění pleti (obstarají to přípravky svými vynikajícími čistícími účinky) a klienti odcházejí ze salonu s klidnou vyrovnanou pletí.
Optimální péče by měla probíhat ve dvou rovinách: 1.urychlit upravení hormonální rovnováhy-doporučuji prsní program GERnétic (SEINO, ENDO SPECIAL +, MACRO 2000), který dodává výživu buňkám vaječníků a urychluje tak jejich harmonizaci. 2.pečlivě pečovat o pleť, aby nedošlo k jejímu hlubšímu poškození /jizvičky, změna pigmentace/. Doporučuji DERMA, SEBO GER, IMMUNO, SYNCHRO. Svěřte se do rukou kosmetičce, která s Vámi tento problém bude řešit, a bude Vás mít pod kontrolou. Kontakty na kosmetičky GERnétic najdete na našich webových stránkách.
Přeji hodně štěstí a hezký den
Lída Baďurová