Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Péče o akné po aplikaci kyseliny hyaluronové

Dotaz:

Dobrý den, mám v oblasti nosoretních rýh a na bradě aplikovanou kyselinu hyaluronovou. Zároveň mám a vždy jsem měla,mastnou pleť se sklonem k akné, zejména na bradě a rozšířené póry na tvářích. Slyšela jsem, že na problematickou pleť je dobrý ozonizér, ale nevím zda ho mohu používat když mám aplikovanou kyselinu hyaluronovou, případně za jak dlouho po aplikaci. Nebo máte jiný nápad na ošetření problematické pleti? Všechny krémy mi pleť zhoršují. Je mi 42. Děkuji za odpověď. Martina

Odpověď:

Na mastnou pleť a akné mám dobrou zkušenost s krémy z kosmetiky GERnétic. Mohou se používat i po aplikaci kyseliny hyaluronové, která působí v hlubších částech a přirozenou cestou vyplňuje vrásky. Aplikovat můžete po 5-7 dnech. Po správném očištění pleti mýdlem Derma a následném zklidnění tonikem Sebo Ger je vhodné 2x denně nanést Crème Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses, který je určen na ošetření mastné pleti se sklonem k zánětům. Počítejte ale s tím, že výsledek se může dostavit až po určité době, občas může dojít i ke krátkodobému zhoršení, které by Vás ale nemělo odradit od další aplikace krému.