Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Problém s akné, po kterém zůstávají skvrny

Dotaz:

Dobrý den je mi 15 let a trpím na akné.Ale to me zase tak moc netrápí jako to ze se mi tam vždy udělá strup a ta stopa po něm mi tam témeř vždy zůstane.Navstivila jsem mnoho dermatologů a bez úspěchu.Prosim mohli byste mi poradit léčbu a i vhodny make-up či korektor?Muj stávající korektor na "strupu" i celkově na obličeji je vždy hodně suchý a nekryje.Jeste podotknu ze mám velice suchou pleť.Predem moc dekuju

Odpověď:

Předpokládám, že si zřejmě postihnutá místa vymačkáváte, jinak by se „strup“ nevytvořil. Doporučuji správné ošetření pleti, začít čištěním, v kosmetice GERnétic je vhodné na aknózní pleť tekuté mýdlo Derma, zklidňující tonikum Sebo Ger, píšete, že pleť máte suchou, doporučovala bych proto 2x denně aplikovat v malém množství krém Synchro, který dobře zhojí i, „strupy“, 2x do týdne na 15 min. aplikovat masku Immuno. Masku Immuno můžete nanést i lokálně každý večer na zánětlivá místa a nechat celou noc působit. Maska má protizánětlivý charakter, uspíší hojení.