Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Řešení akné vzniklého po vysazení hormonální antikoncepce

Dotaz:

Dobrý den,
cca po třech letech jsem vysadila antikoncepci, která mipomáhala v boji s akné. Do třech měsíců se akné vrátilo - nejvíce čelo a brada, záda (ty mi až tak nevadí) a začínají se přidávat i tváře. Vřídky se mi špatně hojí (používám kosmetiku Avene, ale efekt veškerý žádný) a zůstavají po nich tmavé flíčky. Přemýšlím, že navštívím jeden z vašich salonů, ale protože je to finančně docela náročné, chtěla jsem se zeptat, zda je léčba akné u vás trvalá, resp. když se ho ev. za vaší odborné pomoci zbavím, musím dál užívat Vaše přípravky, ev. jak finančně náročně je to po té, co se akné dostane pod kontrolu....
díky za info a přeji hezký den
martina

Odpověď:

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz a zájem o kosmetiku GERnétic.
Problém akné po vysazení antikoncepce, je velmi častý. Tělo se potřebuje harmonizovat a vyčistit od syntetických hormonů. Kosmetika GERnétic je založena na přírodních složkách, které nejen pečují o vzhled pleti, ale co je důležitější odstraňují příčinu, která daný problém způsobuje. Důležitá je individuální návštěva v kosmetickém slaonu GERnétic, kde společně s kosmetičkou zkonzultujete Váš problém, budete hledat možnou příčinu a podle toho kosmetička volí vhodné ošetření v salonku, ale také domácí péči, která je v tomto případě nejdůležitější. Kosmetika je založena na homeopatickém dávkování, což znamená pozvolné řešení problému a proto neočekávejte výrazné zlepšení ihned, ale až po 3 měsících pravidelné péče, dle doporučení kosmetičky.
V začátku bych doporučovala používat tyto přípravky: obličej: Derma, Sebo Ger, Synchro, Immuno, dále pak přípravky určené na poprsí: Seino, Endo Special+, Macro 2000=tyto přípravky harmonizují funkci vaječníků, která nám pomůže rychleji z těla vyplavit syntetické hormony a harmonizovat tak vlastní hormonální systém, přičemž dojde k výraznému zlepšení akné na pleti. Tuto záležitost podrobně proberete s paní kosmetičkou.
Celý prsní program byste měla vypoužívat. A poté se hlavně soustředit na obličej, čistící přípravky (Derma, Sebo Ger), výživa a regenerace (Nuclea, Synchro), čištění a protizánětlivá péče (Immuno) - přípravky určí kosmetička podle stavu pleti.
S kosmetikou GERnétic se dá opravdu docílit výrazného zlepšení pleti, bez recidivy.
Přeji mnoho štěstí a pokud byste měla jakýkoliv dotaz neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo Vaši kosmetičku GERnétic.

Přeji krásný den