Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Rozškrábáním se akné výrazně zhoršilo

Dotaz:

Dobrý den strašně mě trapi akne. Měla jsem jeden pupinek na bradě a pak sem ho rozškrabala a ted se mi s toho udělaly strupy velyke strupy moc to boli a nevim jak se toho zbavit. Trapi mě to už dva měsice pořad se to zhoršuje už se stidim chodit i ven mockrat vám děkuji za radu

Odpověď:

Dobrý den,
zkuste se zamyslet nad vaším zlozvykem. Rozškrábáním pupínku vůbec nic nevyřešíte, naopak si tím přitížíže a můžete si zánět roznést i dál.
Jizva je bohužel hluboké poškození kůže až do škáry a těžko se dají odstranit, proto se tomu snažte vyhnout.
Na jizvičky má kosmetika GERnétic krém Synchro. Je to hluboce regenerační preparát, který podporuje revitalizaci pleti. Synchro se aplikuje několikrát denně v malém množství, lokálně na jizvičku, nechá se dobře vstřebat. Dále doporučuji protizánětlivou masku Immuno, výborně urychluje hojení zánětů. Aplikujte 2-3x týdně na celý obličej a každý den lokálně na zánětlivé projevy-vklepejte masku do ztracena, nechte chvilinku a poté naneste make-up (pokud používáte). Maska bude působit a tišit zánět.
Přeji mnoho štěstí a hezký den