Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Těžké akné, větší boláky

Dotaz:

Dobrý den, trpím vážným akné. Jsou to velké boláky a už si nevím rady. Použila sem všechno. I zdravou stravu. Neznáte vážně nějaký zázrak na akné?

Odpověď:

Akné trápí mnoho mladých děvčat i chlapců, i v naší poradně se opakují dotazy na toto téma, věnuje se jí i klientský časopis BON JOUR 2015/01, vydávaný firmou GERnétic. Je to problém, na který neexistuje jedna zázračná léčba. Bez určité úpravy stravy, životosprávy nebude efekt léčby dostačující. Píšete, že jste použila všechno, musíte si ale uvědomit, že při každé léčbě trvá někdy i několik týdnů, než se ukáží uspokojivé výsledky. Důležité je začít správným čištěním pleti, v kosmetice GERnétic najdete čisticí dermatologické mýdlo Derma s antibakteriálním účinkem. Slouží k dokonalému pročistění a ke zklidnění pleti, dobré účinky má zklidňující bylinné tonikum Sebo Ger, vhodná je maska Immuno a na závěr krém Synchro 2000.