Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

3+2 způsoby, jak využít gelový krém pro muže L’Homme na cestách

Asi vám neuniklo, že od června je v salonech GERnétic v prodeji horká novinka. Krém pro muže, který pokožce poskytne nečekaně všestranný servis, ale má přitom gelovou tající konzistenci. Ano, řeč je o produktu L’Homme. V článku představíme tipy, jak tento elegantní produkt využít během cestování. Věřte, že aplikace v součtu nezabere ani celou minutu. Péče o sebe vám nebude ukrajovat drahocenného času pro zážitky.

Jednání první: Denní hydratační krém

Než se vydáte za objevováním světa, kouzelných pláží, rozeklaných pahorků i vlastních limitů, dopřejte pleti ranní doušek hydratace. S přípravkem L’Homme pokožce zajistíte celodenní komfort a ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy. Bez pocitu mastnoty, zátěže. Až budete kormidlovat jachtu na Jadranu, v Egejském moři nebo při pobřeží Malediv, nebude vás rušit napětí pokožky ani dehydratace. Mimo jiné bude postaráno o regulaci produkce mazu a stažení pórů, takže na selfíčkách s přáteli budete vypadat skvěle.

Jednání druhé: Noční regenerační a anti-ageingový přípravek

Stop volným radikálům! Způsobují rychlejší stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Po celodenním pobytu venku a přechody mezi klimatizovanými prostory potřebuje vaše kůže vzpruhu, s níž poběží noční regenerační procesy jako po másle. S gelovým krémem L’Homme se bude syntéza kolagenu odehrávat jedna báseň, zatímco vy budete nabírat síly na další aktivně strávený den. A jestli se ptáte, které látky patří mezi ty hrdiny, jež tohle vše dokáží zařídit, zde je odpověď: mořská řasa Ulva Compressa, Bazalka posvátná a Přeslička rolní. Tato trojice doplněná o cenné oleje, jako avokádový, nebo ten ze sladkých mandlí, a paletu peptidů budou vaši tvář hýčkat jako elixír života.

Jednání třetí: Balzám po holení

Holení poškozuje hydrolipidový film na povrchu pokožky. Kůže je podrážděná a hůře odolává námaze všedních i dovolenkových dní. Pokud navíc trpíte folikulitidou, tedy tvorbou vodných puchýřků, které nejen, že esteticky nepotěší, ale jejich výskyt je především nepříjemný, bude L’Homme váš ideální společník. Přesně pro tyto účely byl krém L’Homme od kosmetické značky GERnétic stvořen. Zredukuje podráždění, bude působit antibakteriálně a předcházet tvorbě zánětů i puchýřků.

Jednání čtvrté: Zklidnění pokožky po dni stráveném v záři horkých paprsků

Přestože jste tvář ošetřili přípravky na opalování a měli jste nasazenou kapitánskou čapku nebo stylový slamák, sluníčko bylo neúprosné a vy teď cítíte na pokožce důsledky jeho nemilosrdného působení. Pleť je zarudlá, horká a citlivá. Volné radikály právě teď na vaše buňky působí jako zničující bouře. Zastavte jejich řádění s krémem L’Homme, který je bohatý na antiradikálový komplex. S tímto přípravkem dokážete tlumit oxidační stres a dáte buňkám více času a mládí. Pokožka bude spokojená a zklidněná.

Jednání páté: Osvěžení, kdykoli je třeba

Gelový krém pro muže L’Homme je první přípravek svého druhu od kosmetické značky GERnétic, který má inovativní tající gelovou texturu. Pokud tedy cítíte, že vaše pokožka je bez života, povadlá, utrápená a necítíte se ve své kůži, povolejte tento produkt. Už při prvním doteku ucítíte, jak vaše kůže zažehnala žízeň a vydává úlevné „ááách“. Textura krému je formulována tak, aby na tváři neseděla a nedělala krustu. Budete mít pocit, že jste volní a můžete dělat cokoli. Limity si kladete totiž jen vy. GERnétic je ustavičně posouvá pro váš lepší pocit.

Zajímají vás výsledky průběžného 21denního testování této kosmetické novinky? Ve Francii se ho účastnilo 20 mužů ve věku od 34 do 70 let.

  • pokožka je jemnější (80 %)
  • pokožka je hydratovaná (95 %)
  • pokožka je pružnější (85 %)
  • pokožka je relaxovaná (90 %)
  • pokožka je povzbuzená (90 %)
  • přípravek zanechává ochranný film na pokožce (90 %)
  • přípravek vylepšuje celkový vzhled kůže (85 %)
  • přípravek poskytuje komfortní pocit na pleti (85 %)
  • přípravek zklidňuje pokožku po holení (90 %)
  • zarudnutí a podráždění po holení rychle mizí (90 %)

S láskou,
tým GERnétic