Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Když na kosmetickém nebi zazáří Hvězdy GERnétic 2019

Již podruhé uspořádala značka GERnétic pro své kosmetičky jedinečné soutěžní klání pod názvem Hvězda GERnétic Česko 2019 a Hviezda GERnétic Slovensko 2019. Cílem není primárně poměřovat síly, ale objevit silné stránky a na nich dále stavět. To se mi líbí nejen jako bloggerce, ale také jako redaktorce časopisu Madam Business. Považuji za důležité dát ženskému elementu v podnikání svobodu a rozlet. A právě o podporu kreativity, sebevědomí a motivace se soutěž stará. Říjnový Blog GERnétic tak patří reportáži z Bratislavy, kde se uskutečnila slavnostní ceremonie s vyhlášením vítězek. A neopomenu ani dojmy bezprostředně nabité po ocenění půvabných a šikovných Gerneticienne.

V pátek 11. října jsem nastoupila do vlaku, který mne dopravil z pražského Hlavního nádraží na Slovensko. Během cesty jsem rekapitulovala, jaký byl první ročník a jak vnímám tento. Všimla jsem si, že kosmetičky spolupracující s GERnétic během těch dvou let ušly opět obrovský kus cesty. Nemyslím tím úroveň péče, tam jsou trvale na špici. O tom není nejmenších pochyb. Ale cítím to v jejich vnitřním rozpoložení. Získávají větší a větší sebevědomí, umí ocenit svou práci vlídným slovem k sobě samým a umí ji ocenit i finančně. Uvědomují si, že podnikat v kosmetickém oboru je stejně tak hodnotné jako IT business. Navzájem se podporují. Využívají všechny cesty, jak se vzdělávat a být lepší a lepší. Nejúžasnější na tom však je to, že se tato nálada nebo sebehodnocení nešíří jen mezi nejmladšími Gerneticienne, ale spatřuji to jako jev plošný, zasahující celou komunitu.

Tyto ženy se řadí mezi malé podnikatele, ale to osobní nasazení a zápal pro věc nenechává na pochybách nikoho, že mnoho velkých podniků by se zde mohlo učit o tom, co je špičková firemní kultura. Šíří se od generálního zastoupení značky LK SERVIS v Praze ke každé spolupracující kosmetičce jako řetěz událostí a emocí. Péče, zájem, kvalita, servis a vynikající výsledky podporují práci každé z nich, zasahují klientky a klienty a ti tuto výjimečnou kombinaci zřetelně vnímají. Obrací se na své kosmetičky jako na důvěrnice a guru krásy a vzniká mezi nimi opravdu pevný vztah. Gerneticienne totiž pochopily už dávno, že moderní a úspěšné podnikání je založeno právě na pevných vztazích.

foto-2

Z úvah mne vytrhlo, až když vlak zastavil v Bratislavě. Vzala jsem svá zavazadla a pustila se do víru slovenské metropole, kterou jsem si zamilovala už před lety. Babí léto se tu zračilo na každém rohu, v každém momentu. Cestou na zastávku autobusu jsem si užívala sluneční paprsky i jemný vánek. Z dopravního prostředku jsem vystoupila na zastávce Drieňová, odkud to bylo k hotelu Premium Business Hotel už jen několik málo metrů. Zpočátku působila adresa na Priekopoch 20/A velmi nenápadně. Ale s prvním krokem, kterým jsem se přenesla přes práh, jsem vnímala, že energie prastarého čínského umění využívání energií zde funguje na 120 %. Navštívit první feng-shui hotel v Bratislavě a strávit zde noc bylo velmi příjemný zážitek! Celou dobu jsem cítila, že je o mne skvěle postaráno a pozitivní dojmy ve mne nechal i velmi ochotný personál.

Když jsem vešla do pokoje, čekala mne velkoryse zařízená místnost plná tlumeného světla a zemitých barev. Jako když černá káva koketuje se smetanou a karamelem. Líbilo se mi, že vše bylo promyšlené do detailů. Měla jsem k dispozici karafu s čerstvou vodou, možnost uvařit si kávu i čaj dle svého gusta, pohladit chuťové buňky čokoládovým preclíčkem, ovocem nebo domácími sušenkami, které voněly jako išlské dortíčky mojí babičky. Ze všeho největší radost jsem však měla z postele a několika polštářků. V hotelech mi malé polštářky často schází, ale zde se mi o krásné spaní postarali do puntíku. V hotelích obvykle první noc neusnu a nespávám dobře, zde jsem se snesla na lůžko a ještě než jsem zaujala pozici na pravém boku, moje mysl už se začala potulovat po říši klidu. Ovšem než se tak stalo, mělo pro nás všechny v Bratislavě vedení GERnétic přichystaný kulturní program.

Jakmile jsem nabrala zpět síly z cesty, vydala jsem se do víru města. Prošla si nábřeží Dunaje, pokochala se architekturou historického centra, došla si na malou večeři a poté jsem zvědavě počítala kroky ke scéně La Komika, kde nás již očekával tým GERnétic. Představení Tri a pol ženy jsem ještě neviděla, ale četla jsem několik recenzí, které by se mírně řečeno daly popsat jako šťavnaté. Světla v sále zhasla, aby se na jevišti mohly objevit tři půvabné herečky: Karin Haydu, Renáta Ryníková a Kristína Palonder Greppelová. Představení uvedly pop-songem, který diváky vytrhnul z všedních starostí a přenesl je na divadelní párty. Atmosféru na prknech zpestřil i showman Marcel Nemec. Zážitek z představení by se dal popsat takto: multižánrová improvizační show blízká duši ženské, fascinující duši mužskou, opepřená řadou pikantních historek, které prostě napíše sám život anebo geniální scénárista. Nekorektní humor podávaný snadno stravitelnou formou akcelerující výbuchy smíchu obecenstva. Všichni v sále se bavili!

foto-3

V sobotu 12. října jsme se z hotelu pomalu přesunuli do dějiště Kozmetického kongresu LNE, kterého se GERnétic účastnil a v jehož rámci se vyhlášení soutěže Hvězda GERnétic Česko a Hviezda GERnétic Slovensko uskutečnilo. Program na stánku značky byl příjemný. Dámy si mohly na vlastní kůži vyzkoušet ošetření a já měla tu čest být jednou z nich. A co vše procedura v centru dění zahrnovala? Ošetření a probuzení pleti zejména s důrazem na odstranění únavy z očního okolí. Jedním z hlavních aktérů krásy byla speciální kombinace salónních masek Peel Off Anti Age a Peel Off Eclaircissant, jejichž působení se u mne projevuje vždy jako několik hodin spánku navíc. Mezitím mi šikovná kosmetička z Bratislavy Sylvia Šulíková postarala rovněž o masáž rukou, kterou provedla tělovým relaxačním krémem Gerthérapi a já se v těch chvílích cítila jako v sedmém nebi.

Před polednem se stánek připravil na ceremonii, při níž zazářily skutečné hvězdy kosmetické péče, které spolupracují s GERnétic. Ceremonie byla nádherná a plná krásných emocí, upřímnosti a radosti. Překvapení se mísilo s nadšením a hrdostí, kterou každé Gerneticienne věnovali její blízcí, mnohdy i celá rodina. Uvolněná atmosféra, rodinné prostředí, sounáležitost, vzájemná podpora, kolegialita a pocit naplnění z toho, že si tyto ženy i díky GERnétic mohou žít svůj sen. To bylo cítit v samém epicentru vyhlášení a také všude tam, kam tyto jedinečné osobnosti vstoupily. A právě jich jsem se bezprostředně po vyhodnocení soutěže mohla zeptat na jejich dojmy.

Hvězda GERnétic Česko 2019

foto-4

Mgr. Simona Fleková, Brno, absolutní vítězka soutěže Hvězda GERnétic Česko 2019:

„Je to krásný pocit, nesmírně si toho vážím. Jsem ráda, že jsem si před mnoha lety vyhlédla kosmetiku GERnétic a že dnes patřím mezi Gerneticienne, do rodiny výjimečné kosmetické značky. Cením si specifického přístupu značky nejen vůči klientkám, ale také vůči lidem, kteří s GERnétic spolupracují. Kosmetika je úžasná, ošetření bych přirovnala k hlubokým rituálům půvabu, výsledky jsou dech beroucí. Výhra je ztělesněním ocenění všeho, co se týká mého salonu a práce. Moc za to děkuji. Je to pro mne velmi motivační a zároveň je to výzva být stále lepší a lepší, v rámci své profese se vyvíjet, učit se, studovat. V tomto ohledu se mohu velkou měrou realizovat díky ateliérům, které pro své kosmetičky GERnétic pořádá. Nesmazatelnou stopu ve mne zanechala i nedávná návštěva Labogers GERnétic Syntèse ve Francii, která mne obohatila o řadu nových informací a souvislostí. Ocenění je pro mne rovněž závazek. S přihlášením do soutěže jsem neváhala, věděla jsem, do čeho jdu. A tento výsledek mě nesmírně potěšil.“

foto-5

PhDr. Miroslava Peřinová, Liberec, uvedena do Síně slávy Hvězda GERnétic Česko 2019:

„Jakékoli ocenění je pro člověka vždy výrazem uznání, známkou toho, že si někdo jeho práce všimnul a ohodnotil ji jako velmi kvalitní. Uvedení do Síně slávy je mi velkým hnacím motorem, abych neustrnula a dále se ve své profesi, bez níž si už svůj život vůbec nedokáži představit, rozvíjela, vzdělávala se, a tak se držela na špici. Vše jde totiž dopředu, GERnétic se vyvíjí a svět dnes není stejný jako ten včera, nebo jako ten zítřejší. Nesmírně si ocenění vážím, navíc v mém věku. Mám pocit, jako bych obdržela filmového Oscara.“

Mgr. Iva Kleinerová, Hradec Králové, laureátka Ceny za odborné znalosti:

„Už když jsem se do klání hlásila, doufala jsem, že bych mohla uspět. Dělala jsem pro to vše. A jsem velmi šťastná, že mi nakonec osud přál. Moc děkuji! Pociťuji radost. V GERnétic si vzájemně dáváme hodně, což je úžasné. Nejen ocenění pro mne představuje velkou motivaci do další práce. Jsem plná zážitků již z cesty do Francie. Toto nadšení přenáším do své každodennosti – například do pozdravu Bon Jour, Madame, kterým klientku v salonu vítám. GERnétic je pro mne partner v podnikání a poskytuje mi obrovskou podporu. Lidé, kteří značku tvoří, jsou zkrátka srdcaři, není to jen práce. Toto tvrzení vystihuje jak celý tým českého a slovenského zastoupení kosmetiky, tak celou komunitu Gerneticienne. “

Pavla Zrebná, Praha, držitelka Ceny za poskytování nejvíce druhů kosmetických ošetření GERnétic:

„Jsem v radostném šoku, krásně zaskočená. Je to pro mne úspěch, ocenění mé práce. S GERnétic spolupracuji ráda a plná motivace již od začátku, ale toto je symbolická třešinka na dortu, jíž si velmi vážím. Těším se, že takto budu pokračovat dál a klientky si u mne budou moci vychutnat širokou plejádu služeb, k nimž GERnétic neodmyslitelně patří. Být součástí GERnétic je pro mne hnací silou, dodává mi to energii, jsem ráda, že mám v této úžasné rodině, v tomto úžasném zázemí prostor pro růst.“

Ivana Cachová, Praha, nositelka Ceny za aktivitu a zviditelňování GERnétic na webu a sociálních sítích:

„Ocenění na mě zapůsobilo opravdu hodně, byla jsem velmi překvapená, protože s GERnétic spolupracuji relativně krátkou dobu. Atmosféra na Odborném kosmetickém kongresu LNE, na stánku GERnétic, kde se vyhlašování odehrávalo, mě zase a znovu přesvědčuje, že tohle je ta správná spolupráce, že jsem ve správných rukou a kooperuji se správnými lidmi. Jsme zkrátka jedna velká rodina. Je to pro mne čest. Velmi ráda budu reprezentovat tuto značku i nadále. GERnétic mi prostě dává správný směr.“

Michaela Roháčková, Velké Přítočno u Kladna, laureátka ceny za nejlepšího prodejce Vital Transfer – novinky pro rok 2019 (v období od 1. 4.-10. 9. 2019):

„Do Bratislavy jsem původně přijela proto, abych podpořila své kolegyně. Byl to pro mne překrásný šok, když jsem slyšela zaznít své jméno v souvislosti s vyhlášením vítězky kategorie za nejlepšího prodejce novinky Vital Transfer v České republice. Moc si této ceny vážím a je to pro mne motivace, abych se snažila ještě víc. Mým hlavním cílem je, aby klientky vypadaly krásně a krásně se cítily. Svou cestu s GERnétic považuji za jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Být ve službách této značky je pro mne životní poslání, dává mi to radost z práce, těší mne nejen spokojenost klientek, ale i to, že se spokojená cítím já sama. Plním si svůj životní sen.“

Marie Drenková, Karlovy Vary, držitelka Mimořádné ceny za přínos pro kosmetiku GERnétic:

„Jsem dojatá, emoce jsou pozitivní. Jakákoli výhra je motivační a je to signál, že ostatní hodnotí mou práci jako vysoce profesionální a kvalitní. Mám z toho samozřejmě radost, ale nečekala jsem to. Je tu přeci jen řada mladších kolegyň, které jsou velice šikovné. S GERnétic spolupracuji již dlouho a neustále mě to těší, značka je pro mne synonymem krásy, zdraví, kvalita a perspektivy pro budoucnost. V prvním ročníku soutěže jsem byla oceněna za odborné znalosti, a tak jsem o další, navíc tak významné ceně, vůbec neuvažovala. Ale o to je to pro mne významnější. “

Renáta Šebelová, Ostrava, Cena za nejhezčí salon na profesionální úrovni:

„Když jsem cenu obdržela, bylo to pro mne překvapení a měla jsem obrovskou radost. Znamená to pro mě hodně. Dlouho jsem si přála věnovat se profesi kosmetičky, a to se mi plní. GERnétic mi do života vstoupil před rokem a půl a myslím, že to byl osud. Ráda bych se přihlásila do dalšího ročníku soutěže a získala ocenění i v dalších kategoriích. Už první ocenění je velmi motivující a já mám chuť se zdokonalovat. Bylo také nesmírně hezké, že klientky samy mne podporovaly v tom, abych se do soutěže zapojila a nyní, pár dní potom, co jsem si z Bratislavy přivezla diplom a zařadila se tak mezi Hvězdy GERnétic, mám od klientek krásnou zpětnou vazbu. K výhře mi gratulují a těší se z ní se mnou. To je prostě úžasné.“

Hvězda GERnétic Slovensko 2019

foto-6

Eva Šišková, Košice, absolutní vítězka Hviezda GERnétic Slovensko 2019:

„Překvapilo mne to a nepočítala jsem s tím. Stále se snažím pracovat pro klientky, pro jejich spokojenost. Velmi si ocenění vážím. S GERnétic spolupracuji 7 let a je to pro mne doslova druhá rodina. Kosmetiku jsem objevila úplnou náhodou na výstavě v Bratislavě, kde mě oslovilo nejen logo, ale také termín buněčná výživa, který mi je jako biochemičce blízký. Vzbudilo to ve mně velkou zvědavost. Alena Kimlová, hlavní firemní školitelka značky, mi dokázala dát na všechny mé otázky erudovanou odpověď, a to mne dostalo! Ocenění je pro mne povzbuzení a výzva. Nevím, zda se to dá ještě překonat, ale v každém případě je to pro mne nejen o mé práci, ale především o spokojenosti klientek. GERnétic mi denně přináší možnost být kreativní a obklopovat se báječnými lidmi.“

Martina Grygarová Korbíniová, Liptovský Mikuláš, Cena za odborné znalosti:

„S GERnétic pracuji velmi ráda a získal si mě již při školeních, která jsem absolvovala. Tato cena mne ale šokovala, vůbec jsem to nečekala. Myslím, že nejen mne, ale i ostatní oceněné kolegyně to vnímají jako velikou motivaci a doslova je to vybudí v další práci a v jejich nasazení pro klientky i v oblasti vzdělávání a dalšího rozvoje.“

Monika Rolníková, Senica, Cena za nejlepšího prodejce Vital Transfer – novinky GERnétic 2019 (v období 1. 4. – 10. 9. 2019) a Cena za nejhezčí salon na profesionální úrovni:

„Slyšet zaznít vlastní jméno ve spojení s dvěma tituly v rámci Hviezda GERnétic Slovensko 2019 bylo neuvěřitelné a úžasné překvapení! Je to pro mne povzbuzení do další práce, abych se klientkám i svému salonu věnovala ještě s větším nasazením. Věřím, že v souvislosti s tím rozšířím také své služby o tělové procedury. Samotné předávání mělo nádhernou atmosféru a já si z Bratislavy odvážím krásné vzpomínky. Jsem na svou práci hrdá, vím, že stojí za to úsilí, které ji věnuji a mám z toho radost.“

foto-7

Ing. Mgr. Slávka Gajarská, Trnava, uvedená do Síně slávy Hviezda GERnétic Slovensko 2019:

„Měla jsem velmi náročné období a v roce 2018 se mi narodila druhá dcerka. V den soutěže jsem poprvé po déle než roce měla příležitost se zastavit. Uvědomit si, že dýchám, žiju. Tlak jsem měla neskutečně vysoký. To vše jsem zvládla. A dostala jsem ještě ocenění? Jak se mi to podařilo? O to více si ho vážím a těším se z něj. Atmosféra předávání byla krásná a oddychová. Cena jako taková je pro mne hnací motor, uznání toho, že to, co dělám v salonku má význam. Jsou to výsledky pro klientky, smysl práce, uvědomění si, že GERnétic bude fungovat, i kdybych já sama nechtěla. Mnohokrát svým dlouholetým klientkám říkám, že jsou krásné. Tak krásné, až mě to vytáčí. A společně se tomu potom smějeme, I já bych si pro sebe přála mít takovou kosmetičku, měsíc co měsíc. To říká Gerneticienne. Práce sama o sobě mne nesmírně naplňuje, a tak k tomu, abych pracovala ráda, cenu nepotřebuji. GERnétic jako celek je pro mne smysl života, leč prvořadé jsou moje dcerky. Práce s touto kosmetickou značkou mi pomohla dosáhnout všech mých životních cílů a snů. K dětem, dvěma vysokým školám. GERnétic je moje životní jistota, voňavá práce, pomoc ženám i mužům. GERnétic je jako práce malíře, který na plátno klade tahy štětcem a po čase vytvoří jedinečné dílo. I já pomáhám společně s GERnétic vytvářet krásnou dívku, ženu, matku, muže. Pomáhám jim získat sebejistotu, provoním společnost zdravou krásou a jedinci plnými zdravého sebevědomí. Mám své motto: Jedinou prací mých klientů je najít si mě a objednat se. Zbytek je již na mně, jejich Gerneticienne.“

Michaela Minarovýchová, Bratislava, Cena za poskytování nejvíce druhů ošetření GERnétic:

„Moment, když jsem zaslechla své jméno, byl pro mě radostným šokem. Takové ocenění mojí práce mě velmi potěšilo, je to odraz toho, že svou práci dělám dobře a ostatní to také zaznamenali. Avšak slovy se tyto emoce špatně popisují. Určitě mne cena posouvá profesně, doslova mě nastartovala. Svou práci miluji, ale taková věc člověka nutí jít vpřed ještě víc a nutí ho neustrnout maximálně krásným způsobem. Za výhru v kategorii vděčím jistě i svým klientkám, zejména s těmi stálými jsme sdíleli napětí z toho, zda uspěji, a nyní sdílíme společnou radost, že se to povedlo. Myslím, že soutěž Hviezda GERnétic Slovensko je skvělá příležitost a ráda se do dalšího ročníku přihlásím, protože bych si přála uspět i v dalších kategoriích. Chápu ji jako součást obrovské podpory GERnétic celé komunitě nás kosmetiček. Tato značka nás totiž vnímá jako součást svého týmu, jako součást rodiny, jako partnery nikoli jen jako odběratele produktů a s takovou mírou servisu a podpory jsem se u žádné jiné kosmetiky nesetkala. Vážím si ocenění i přátelského přístupu, díky němuž je tato spolupráce příjemná a krásná.“

Sylvia Šulíková, Bratislava, Cena za aktivitu a zviditelňování GERnétic na webu a sociálních sítích:

„Je to skvělý pocit! Cena je pro mě velice motivující a určitě bych se ráda zapojila i do dalšího ročníku. Moc ráda budu také nadále šířit dobré výsledky, kterých s GERnétic dosahuji. Těší mě dělit se o to s okolím.“

Ing. Miroslava Vigašová, Banská Bystrica, Mimořádná cena za přínos pro kosmetiku GERnétic:

„Slavnostního předávání jsem se neúčastnila, cena mi dorazila asi před týdnem a mám z ní obrovskou radost, protože to pro mne bylo krásné a milé překvapení. Moc mne potěšila i řada milých dárečků, jež ocenění doprovázela. Cena je určitě motivací v další práci, v práci, která mne velice baví. S klientkami jsem tyto novinky ještě nesdílela, ale věřím, že se z tohoto titulu budeme těšit společně.“

Tiskovou zprávu „Hvězda a Hviezda GERnétic 2019: Pomáháme ženám podnikat sebevědomě“ s poděkováním odborným porotcům a všem mediálním partnerům a partnerům akce si přečtěte zde:

https://www.gernetic.cz/hvezda-a-hviezda-gernetic-2019-pomahame-zenam-podnikat-sebevedome

S láskou bloggerka Kateřina a tým GERnétic