Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Proč by měly nevěsty myslet na kosmetiku včas?

V GERnétic rádi připravujeme dámy na jejich velký den, kdy zazáří v bílém a řeknou ano muži svého srdce. Už sama láska a v zrušení z tohoto okamžiku dělá ženy krásnější. Ale jako profesionálové se dokážeme postarat o to, aby se nastávající nevěsty cítily ještě lépe, více ve své kůži a nemusely se bát fotografa ani kameramana, který tyto nádherné okamžiky zvěční. Jak to v GERnétic děláme, to vám prozradí následující řádky.

Každá žena si přeje cítit se půvabná, sebevědomá a vyrovnaná. O svatbách to platí dvojnásob. V době, kdy prožívají stres z příprav a zároveň pocity očekávání z blížícího se dne D., může pleť reagovat zvláště citlivě. Z nejrůznějších důvodů. Proto v tomto období potřebuje zvláštní péči, aby byla připravená zazářit na předsvatebních rozlučkách i na samotném obřadu a následném veselí.

foto-2

Objednejte se včas

Pokud zatím nechodíte na kosmetiku s železnou pravidelností, je rozumné se přibližně čtyři či tři měsíce před samotným vrcholem příprav obrátit na kosmetičku pracující s produkty GERnétic a dohodnout si první návštěvu salonu. Proč naléháme na tak včasné objednání? To proto, že krása potřebuje čas a pleť se neuzdraví přes noc. „Předsvatební ošetření je spíše než jediné sezení kúra. Obvykle zveme klientky na ošetření dvakrát až třikrát s odstupem až dvou týdnů, kdy na pleti pracujeme intenzivně. Cílem je zdravá a krásná pleť, která dodá klientce pocit, že je skutečnou královnou, která se bude vyjímat nejen v sále či obřadní síni plné hostů, ale také na kameře a před objektivem. Jenže to bývá běh na delší dobu a při každém ošetření se stav pleti postupně upravuje tak, aby bylo dosaženo žádoucího výsledku“ upozorňuje Lída Baďurová z Kosmetického studia GERnétic , která zároveň působí jako jedna ze školitelek značky. „Naše Gerneticienne mají mnoho stálých klientů a protože jim rády věnují špičkovou péči, jsou zvyklé obezřetně pracovat se svým časovým rozvrhem. Čím dříve se objednáte, tím více máte prostoru na pleti pracovat, aniž by to pro vás byl stres. Spíše se každá návštěva stane druhem vítané relaxace. A hlavně eliminujete velké vypětí, když se snažíte dostat ke své kosmetičce na poslední chvíli. Udělejte si na sebe čas a na svatbě budete tou nejpůvabnější, nejnoblesnější a nejlépe naladěnou bytostí,“ dodává Lída Baďurová.

foto-3

Existuje něco jako univerzální ošetření pro nevěsty?

Univerzální ošetření pro nevěsty neexistuje. GERnétic přistupuje k nevěstám stejně individuálně jako k jiným zákaznicím tak, aby se při kosmetické péči bylo možné zaměřit na klíčové vlastnosti pleti a cíle, kterých by si klientka přála dosáhnout. „Vážím si toho, že GERnétic přistupuje ke každému jako k jedinečné osobnosti s jedinečnou fyziologií a kondicí. Díky tomu není jedno jediné ošetření stejné. Naše kosmetičky povzbuzujeme v tom, aby se nebály v případě potřeby vyjít ze zajetých stereotypů a ve chvíli, kdy vidí, že pleť klientky potřebuje přípravek či postup mimo standardní protokol, mají zde volnost tvořit proceduru zcela na míru aktuálnímu stavu, což je pro klientky to nejlepší. Věnujeme jim maximální pozornost, nasloucháme, radíme, vysvětlujeme. Pokud by klientka měla jakoukoli otázku, vždy jí dáme odpověď. Podpoříme ji v uskutečňování svatebního snu. Může se na nás s důvěrou spolehnout,“ osvětluje Lída Baďurová. V předsvatebním ošetření není důležitá jen návštěva salonu, ale také domácí péče, kterou klientce Gerneticienne vybere. Její důsledné dodržování pleť výrazně povzbudí, umocní výsledky salónních procedur, které budou déle patrné a mnohem viditelnější. Pokud se ptáte, jaká je cesta k udržitelnosti půvabu, chcete-li vypadat neustále jako ze salonu, pak si naordinujte čas, který svému půvabu věnujete mimo prostory profesionálních zařízení. Ani doma na sebe tedy nezapomínejte a nechte se vést svou kosmetičkou.

foto-4

Potřeby jsou jiné, cíl je společný

Na počátku společné cesty za tou nejkrásnější pletí pro výjimečné příležitosti je diagnostika při první návštěvě. Gerneticienne zhodnotí stav pleti, pohovoří s klientkou, zmapuje výchozí situaci. Poté se klientka už položí na lehátko a začne první procedura šitá na míru. „Nedávno byla u nás v salonu dáma, která se vrátila ze zahraničních cest a ani ne měsíc na to se měla vdávat. Pleť byla rozdivočená, lokálně se objevilo akné a drobné pigmentace. Prvním krokem v tomto případě byla kombinace hloubkového čištění a zklidnění. Při druhé návštěvě jsme se mnohem více zaměřily na celkovou hydrataci a při tom posledním na sjednocený a šťavnatý vzhled. U dámy se suchou pletí a hlubšími vráskami bychom se ale soustředily na hydrataci již v prvním kroku. Při další návštěvě bychom se snažily pleť intenzivně regenerovat a vyživit a při poslední bychom se postaraly především o redukci vrásek,“ uvádí příklad Lída Baďurová. „V Kosmetickém studiu GERnétic mohou nově zákaznice využít také balíčky ošetření, které jsou připravené nevěstám na míru a zahrnují navíc finální ošetření před svatebním dnem, kdy se vše doladí k dokonalosti. Mimo to mohou dámy na ošetření před velkým dnem objednat i maminku,“ představila novinku Lída Baďurová. Společným cílem klientky i Gerneticienne je nalézt dokonalou rovnováhu pro pleť a uvést ji do co nejlepšího a nejzdravějšího stavu. Krásná pleť je totiž jedním ze základních kamenů radosti ze svatebního veselí.

foto-5

Myslete i na své tělo

Svatební šaty odhalují mnohdy víc, než jen krásnou tvář, šíji, ramena. Mnoho střihů je odvážných a neskrývá paže, dekolt, záda, ani nožky. Aby se žena těšila z krásné róby, může kromě sportovních aktivit a zdravé stravy do svých příprav zapojit tělové procedury. Relaxační, které dokáží uvolnit šíji, ramena, prsní svaly a po kterých má člověk pocit, že se konečně může zase pod tíhou povinností narovnat a volně dýchat. Prospěšně působí i zpevňující ošetření horních končetin, které lze s první uvedenou možností propojit. „Nejčastěji nevěsty touží po krásné figuře, zpevnění a mírném zeštíhlení, které doladí jejich celkový vzhled, až dojde na velký den. Je skvělé, že ošetření obličeje a těla lze spojit do jediné procedury, a tak dámy nemusí salon navštěvovat kvůli každému záměru zvlášť. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že v péči kosmetičky při jednom sezení stráví přibližně dvě až tři hodiny. Za sebe bych doporučila, aby v tomto případě klientky myslely na svůj předsvatební plán krásy včas a neotálely. Čím dříve se se svou Gerneticienne domluví na termínech návštěv, tím lépe. Zbude pak také nějaký prostor pro dodatečné doladění péče. A ráda bych též apelovala na to, že i tělo potřebuje svůj čas, aby proměnu hravě zvládlo,“ doplňuje Lída Baďurová.

foto-6

I muž se může na svatební den připravit s GERnétic

Ženichové obvykle na dokonalý stav pleti nemyslí. Ne ve spojení se svatbou. Obvykle je spíše trápí padnoucí oblek, seznam hostů a to, aby si budoucí tchýně co možná nejlépe padly do oka. Mužská pleť si ale péči zaslouží stejně jako ta ženská, proto by muži neměli opomíjet ani tuto stránku věci. Stejně jako dámská část populace se mohou objednat do salonu. Pokožku tváře jim Gerneticienne ráda připraví na velký den. Opět se bude jednat o sérii návštěv, v níž se bude pracovat na co nejlepším výsledku, který se bude před objektivy vyjímat. A jsou-li předsvatební přípravy až příliš stresující, pak může být obličejové ošetření spojeno s masáží, jež uvolní napětím ztuhlé a rozbolavělé svaly. I muži si zaslouží svou chvilku klidu a regenerace, která se jim odmění přílivem energie. Na to, dámy, pamatujte!

Pokud byste měli chuť podívat se, jak předsvatební ošetření pro nevěsty prožívala bloggerka Petra Scholzová z Just Be Yourself, podívejte se na její článek.

S láskou,
tým GERnétic