Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Recenze: Luxusní ošetření citlivé pleti 30+ od GERnétic

Před několika dny jsme pozvali blogerku Kateřinu z Intuitive Diary do Kosmetického studia GERnétic v pražských Řepích. Naplánovali jsme pro ni doslova lahůdku. V hlavní roli se blýskla naše čerstvá novinka Cold Cream Mousse. Jak si ošetření užila a co na něj řekla její citlivá pleť? To vám popíše v následujících řádcích.

Když používáte až moc dobrý make-up

Během tohoto královského ošetření mě měla na starost hlavní firemní školitelka a kosmetička Alena Kimlová. Byla to pro mne pocta. Nestává se každý den, aby o vás pečovala nejváženější osobnost GERnétic v Česku a na Slovensku, hlavní firemní školitelka a kosmetička značky.

Jakmile jsem se nasunula na lehátko, vrhly jsme se na odličování, u něhož Aleně povyskočilo obočí. Chápu to. Je vyznavačkou přirozené krásy, protože krásná a zdravá pleť make-up nepotřebuje. Používám velmi kvalitní líčidla. Ze dvou důvodů. Vlastně tří. Líčení mě baví. Je to jako moje milované kreslení a malování. Jen plátno a papír měním za kůži. Když už si na tvář namaluju obličej, chci, aby byl bezchybný celý den. Není nic otravnějšího než se chodit každou chvíli přepudrovat. Při představě pravidelného kontrolování se nespokojeně ošívám. Ale je tu i třetí důvod. Baví mě proměňovat se. Alenka si s tím vším bravurně poradila odličovacím mlékem Glyco a následně dermatologickým mýdlem Derma. Zvláště Derma potěší ty z vás, kdo máte pleť trošku mastnější a rádi si hrajete s barvičkami.

Unavená pokožka dychtící po minerálech a povzbuzení

Po odlíčení a omytí přišla na řadu jemná exfoliace Nettoyant Gommant Marin. Jeho gelová formule je plná minerálů z mořských zdrojů. Jestli moje kůže něco ztrácí rychlostí blesku, jsou to stopové prvky. Zejména tehdy, když jsem ve stresu. „Po aplikaci Nettoyant Gommant Marin se pleť Kateřiny vzpružila, doslova ožila. Předtím byla unavená, ale jakmile byla saturována minerálními složkami, najednou se její metabolismus zefektivnil. Po ošetření jsem Kateřině právě tento produkt doporučila zařadit do běžné rutiny alespoň třikrát týdně,“ komentuje Alena Kimlová.

Do takto připravené pleti je vhodné zapracovat jemnou efleráží přípravek Mito Spécial+ s intenzivním komplexem antioxidantů a peptidů, který se postará o další vybuzení buněčného metabolismu. Alenka mi doporučila přípravek zařadit jednou až dvakrát týdně pro oživení pleti i na doma. A já už se na to těším jako blecha!

Novinka Cold Cream Mousse jako součást aktivace pleti

„Kateřina má pokožku citlivou, v některých místech křehčí, pod lupou již lze vidět náznaky žilek. Na její pleti jsou rovněž patrné příznaky hormonální nerovnováhy. S tím vším umí GERnétic pracovat. Pochválit ale musím to, že je na první pohled znatelné, že Kateřina o svou pleť pečuje. To se projevuje také ve vysoké pevnosti a hutnosti pokožky,“ konstatuje Alena Kimlová. Alenka mi doporučila časem do své rutiny zařadit krém Vasco, který podporuje odolnost kapilár a zpevňuje jejich stěny, pomáhá citlivé pleti.

Během ošetření v části nazvané aktivace zařadila dva nejnovější přírůstky GERnétic: pleťové sérum v ampulích Sensi Boost a Cold Cream Mousse. První jmenovaný přípravek má podobu viskózní osvěžující chladivé kapaliny. Miluji ho. Expresně zklidňuje. Redukuje začervenání. Kouzelný elixír! Cold Cream Mousse má úžasnou parfemaci a naprosto božskou texturu. Je nadýchaná jako nejvybranější šlehačka. Přitom není mastná. Jako by se pokožky dotýkalo peříčko. Cítila jsem, jak si moje pleť nový krém užívá na maximum. Blaženost.

Po aktivaci důkladné maskování

GERnétic pracuje na principu vrstvení a maska je vždy tím krokem, který pomůže vpravit aktivní látky ještě hloub do kůže a znásobí tak jejich účinnost. U mě už tradičně nastoupila do služby ta s názvem Argini. Mimo jiné jsem ale dostala také intenzivní terapii pro oční okolí s Masque Yeux. Krémové masky miluji. Pod oběma jsem si mohla dvacet minut odpočinout a mezitím mi Alenka ošetřila salónním peelingem, esenciálním olejíčkem z ravensary a krémem Gerthérapi nohy. Byla to balada. Oživení, uvolnění. Prostě terapie. Obvykle o nohy lidé tak málo dbají, přitom je to klíč k psychické pohodě. To mě v GERnétic už před deseti lety naučili.

Lift Crème pro oživení

Jakmile byla maska dole, a nutno podoktnout, že jsem si na ní smlsla, protože na smývání toho nezbylo mnoho, přišla na řadu chuťovka, kterou každá gurmánská pokožka ocení. Pro prevenci stárnutí očního okolí nanesla Alenka ikonu GERnétic Lift Creme. Ta vůně je moje závislost. A efekt otevření očí a vyhlazení vrásek stojí za to. Nutnost před každou větší společenskou událostí.

Polibek na závěr

Nikdy bez lahodné závěrečné péče. Tentokrát lehčí verze, krém Synchro 2000. „Na denní použití by bylo možné zvolit i Base De Jour Marine, která patří do na minerály bohaté mořské řady. Pleť Kateřiny potřebuje lehčí textury. Báze je navíc ideální jako podklad pro make-up,“ vysvětluje Alena Kimlová.

Když bych ale měla dokonalou pleť

Pokud bych měla tvářičku bez chybičky, méně citlivou, asi bych se k make-upu upínala o něco méně. Ale i tak by to moje umělecké já pořád bavilo. Jiné líčení, trochu jiná osobnost a vyzařování. Z čeho bych však nikdy neslevila, ať už bych pleť mela dokonalou, to je péče. Mohu odpřisáhnout, že s pokožkou po ošetření jsem byla spokojená natolik, že jsem si byla naprosto jistá tím, že líčení nepotřebuji a mohu se v civilu producírovat zrovna tak, jak jsem z kosmetického studia odešla.

A co jsem tedy spatřila v zrcadle? Pokožku rovnoměrně probarvenou bez začervenání. Pokožku prudce osvěženou a plnou energie. Zklidněnou, čistou, zářivou. Mladší. Dívala jsem se na sebe a vypadala jsem jako po třítýdenní dovolené. Vyrovnaně. Tvář jsem měla veselou a rozjasněnou. Vějířky kolem očí i nosoretní rýhy jemnější. Čišela ze mě vitalita. V očích jiskra. Pleť jako broskvička, pěkně šťavnatá a plná hydratace. Jestli jste citlivky, neotálejte a svou Gerneticienne o tohle ošetření požádejte. Kombinace Cold Cream Mousse, Sensi Boost, Argini a produktů z mořské řady je skvělá!

S láskou,
Kateřina z Intuitive Diary

DÁRKOVÝ POUKAZ ONLINE:

Nově si můžete zakoupit dárkový poukaz do Kosmetického studia GERnétic v Praze 6 na salonní péči o obličej nebo tělo ONLINE z pohodlí domova a zaplatit kartou. Více na www.StudioGernetic.cz